לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול לארגנטינה 

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114


 

טיול לארגנטינה וצ'ילה 18 יום

בואנוס איירס

בואו לקבל השראה ממסלול לארגנטינה וצ'ילה, בעזרת המומחים של פולריס מונדי אתם תקבלו את החוויה המושלמת! 

בואנוס איירס, בירת ארגנטינה, ידועה גם כ"פריז" של דרום אמריקה. העיר, שנוסדה ב-1536 על ידי מחפשי זהב ספרדים היא כיום העיר הרביעית בגודלה בעולם. מבין למעלה מ-12 מליון תושביה, כרבע מיליון הם יהודים. 

מסלול הטיול

יום 1 - הגעה לבואנוס איירס 

הגעה לבואנוס איירס. העברה למלון.

יום 2 – טיסה לברילוצ'ה

העברה לשדה הלאומי לטיסה לברילוצ'ה.

ברילוצ'ה
העיר היא אחד מיעדי התיירות העיקריים במהלך ארגנטינה טיול. בחורף היא משמשת בסיס לתיירות סקי ובקיץ לתיירות טבע ונוף.
הגעה לברילוצ'ה והעברה למלון.
אחר הצהרים נצא לסיור בסיבוב הקטן (Circuito Chico). סיור (3 שעות) להכרת העיר ברילוצ'ה המתחיל בנסיעה לאורך גדת אגם נוואהל הואפי, עובר ליד הקריה למחקר גרעיני ועד לבסיסה של גבעת קמפנריו. עלייה ברכבל אל הפסגה, בגובה של 1050 מ', לתצפית פנורמית על האזור כולו. המשך נסיעה אל אגם ז'או ז'או וביקור במלון המפואר שלידו ונושא את אותו שם. נסיעה לאורך אגם אל טרפול חזרה אל המלון בברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה

יום 3 – ברילוצ'ה – הר טרונדור

יום טיול להר טרונדור (3555 מ') הלא הוא ההר הרועם, הגבוה בהרי האזור, בעל שלוש פסגות. נסיעה בעמק היפה שלמרגלותיו וטיול בשבילי היער בין העצים והצמחים הייחודיים לאזור. הדרך עוברת בעמק קרחוני מרשים, משובץ באגמים.תצפית על הקרחון השחור המפורסם וחזרה לברילוצ'ה.
לינה בברילוצ'ה

 

יום 4 – ברילוצ'ה – שבעת האגמים

יציאה ליום טיול מלא מברילוצ'ה צפונה, לעבר העיירה הציורית סן מרטין, דרך וייה לה אנגוסטורה ומשם המשך לאורך דרך שבעת האגמים עד לסן מרטין דה-לוס אנדס. זהו מסלול הררי מעגלי בן 400 קילומטר, בין יערות ואגמים, שפע של פינות חמד נסתרות וחופים. זמן חופשי (3 שעות) לארוחה וטיול בעיר. חזרה לברילוצ'ה אחר הצהריים דרך מעבר קורדובה. לינה בברילוצ'ה

 

טיול לארגנטינה

מידע למטייל

טופס יצירת קשר
גלריית תמונות

Argentina5
Argentina4
Argentina3
Argentina2
 

יום 5 – חציית האנדים – פוארטו ווארס

השכמה מוקדמת ליום שכולו מסע בין אגמים – חציית הגבול אל צ'ילה. המעבר מתבצע בשייט באגם נאהוול וואפי דרך פוארטו פנואלו, פוארטו בלסט, פוארטו אלגרה, פוארטו פריאס, פאואלה, מפלי פטרואה ועד לפוארטו ואראס. ארוחת צהריים כלולה. המשך בנסיעה לפוארטו וואראס . לינה בפוארטו וואראס


יום 6 –  פוארטו וואראס - פוארטו ומונט

בשעות הבוקר נצא לסיור בפוארטו וואראס על רחובותיה ושדרותיה המקושטות בערוגות ורדים. עלייה לגבעת פיליפי לתצפית מרהיבה על  אגם יינקיווה והר הגעש אוסורנו. המשך אל העיירה פוארטו מונט לביקור בשוק הדייגים ושוק מלאכות היד.  אחר הצהרים יציאה לביקור בפרוטיאר (Frutillar), עיירה הנמצאת על חוף אגם יינקיווה, האגם הגדול ביותר בצ'ילה. הביקור כולל סיור בחלקיה השונים של העיירה וכן כניסה למוזיאון המקומי המגולל את סיפורם של המתיישבים הגרמנים שהקימו את העיירות באזור בסוף המאה ה-19. חזרה למלון. לינה בפוארטו וואראס


יום 7 –  טיסה לפונטה ארנס – פוארטו נאטאלס

העברה לשדה התעופה  לטיסה לפונטה ארנס, עם ההגעה, העברה לתחנת אוטובובוס לנסיעה  באוטובוס ציבורי עד לפוארטו נאטאלס. קבלת פנים והעברה למלון. לינה בפוארטו נאטאלס.


יום 8 – טורס דל פיינה


טורס דל פיינה
הפארק נחנך בשנת 1959 והוכרז כשמורה ביוספרית על ידי אונסק"ו בשנת 1978. שלושה עמודי גרניט ענקיים הנישאים בלב הפארק נותנים לו את שמו "מגדלי האורנים". בפארק ניתן למצוא קרחונים, לגונות, מפלים ויערות. בין שפע בעלי החיים במקום שועלים, גואנקו, פומה ועוד.  

יציאה מפוארטו נאטלאס אל הפארק הלאומי טורס דל פיינה.
בטיול (כולל ארוחת צהריים ארוזה) מבקרים במפל הגדול, אגם גריי (כולל תצפית על הקרחון) ועוד. בדרך אל הפארק עצירה במערת מילודון בה נמצאו שרידי חיים מלפני 12,000 שנה. חזרה לפוארטו נאטאלס ללינה. לינה בפוארטו נאטאלס.


יום 9 – פוארטו נאטאלס – אל קלאפטה

העברה לתחנת אוטובוס לנסיעה באוטובוס ציבורי לעיירה אל קלאפטה (El Calafate)

אל קלאפטה
עיירה קטנה וציורית לחוף אגם ארגנטינו, המהווה נקודת יציאה לביקור ב"ארץ הקרחונים" המרהיבה של ארגנטינה.
לאחר ההגעה העברה למלון. אחר הצהרים נצא לסיור תצפיות לקרחונים (סיור מאורגן מרומי) . לינה בקלאפטה


יום 10 -  שייט קרחונים     

נסיעה מקלאפטה אל פוארטו בנדרה ומשם שייט בספינה לזרועו הצפונית של אגם ארחנטינו. הנוף באזור עוצב במהלך הפשרת הקרחונים העצומים שגלשו מרכס האנדים אל האוקיינוס האטלנטי. השייט הוא בין גושי הקרח של קרחון אופסלה, הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה, ולאחר מכן סיור רגלי לחוף אגם אונלי (בהתאם לתנאי השייט והעגינה ביום זה) בקצה עמק קרחוני נוסף, בו צפים גושי קרח שניתקו מהקרחון הענק. חזרה ללינה בקלאפטה. (מאורגן מקומי). לינה בקלאפטה


יום 11 -  קרחון פריטו מורנו  - טראלאו – פוארטו מדרין (חצי האי ולדז)    

יציאה בנסיעה לאורך אגם ארחנטינו אל קרחון פריטו מורנו הנמצא במרחק 78 ק"מ מקלאפטה. פריטו מורנו הינו מהיפים בקרחוני פארק לוס גלסייראס שבפטגוניה. הקרחון גולש וחוצה את האגם לשניים. הקרחון העצום והרב גוני מתנשא לגובה של כ-60 מ' וגושי קרח נסדקים, המתנפצים ונופלים ברעש עז למים, העניקו לו את השם "הקרחון המתנפץ". עם סיום הביקור נסיעה לשדה התעופה לטיסה לטראלאו ומשם העברה לפוארטו מדרין.

חצי האי ואלדז
זהו המקום הטוב ביותר לראות בו מגוון גדול של בעלי חיים כגון לווייתנים, לווייתנים קטלנים, גוואנקו, כלבי ים, פילי ים, פינגווינים, דולפינים, ארמדילים ועוד. התקופה הטובה ביותר לראות את הלווייתנים הגדולים היא בחודשים יוני עד דצמבר. התקופה הטובה לצפות בלווייתנים הקטלנים היא בחודשים פברואר עד אפריל.  לינה בפוארטו מדרין.


יום 12 -  חצי האי ולדז  

נסיעה אל פוארטו פירמיד, שם עולים על ספינה היוצאת אל לב המפרץ. ניתן לראות אריות ים, קורמורנים ואולי גם דולפינים. המשך הטיול הוא אל דרום חצי האי בכיוון פוארטה דלגדה היכן שמתקבצים פילי הים אליהם ניתן להתקרב וללכת ביניהם. ביקור גם בלגונה ואלדז והזדמנות לראות את מגוון בעלי החיים היבשתיים הנמצאים בחצי האי כמו גואנקו, שועלים, ארמדילו ועוד. לפנות ערב חזרה למלון בפוארטו מדרין. לינה בפוארטו מדרין.


יום 13 -  שמורת הפינגווינים  פונטה טומבו (Punta Tombo) – טראלאו – בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר טיול של יום מלא אל מושבת הפינגווינים בפונטה טומבו. הפינגווינים במקום הם מזן מגלאן וניתן להתקרב אליהם ולעקוב מקרוב אחרי אורחות חייהם. עם תום הסיור העברה אל שדה התעופה של טראלאו לטיסה לבואנוס איירס.
הגעה והעברה למלון. לינה בבואנוס איירס.


יום 14 – בואנוס איירס  

בשעות הבוקר נצא לסיור מודרך (כ4 שעות) בעיר. נבקר בכמה מאתריה המפורסמים ביותר של העיר המרהיבה : כיכר מאי, בניין הקונגרס, ארמון הנשיאות (הבית הוורוד), הקתדרלה, בניין העירייה, תיאטרון קולון (מהמפורסמים שבבתי האופרה בעולם). הסיור ממשיך לרובע סן טלמו, ערש הולדתו של ריקוד הטנגו ומשם לרובע לה בוקה הידוע בבתיו הצבעוניים. לאחר ביקור ברובע פלרמו האופנתי המשך לריקולטה, האקסקלוסיבי שברובעי העיר. סיום הסיור בבית המלון. לינה בבואנוס איירס


יום 15 – בואנוס איירס  - טיגרה ודלתא של נהר פאראנה

נסיעה (5 שעות, סיור סדיר – משותף בליווי מדריך דובר אנגלית) אל צפונה של בואנוס איירס, אל שכונות כמו סן איזידורו ולה טיגרה שבעבר היו עיירות נפרדות על גדת נהר לה פלטה והיום הן חלק מהעיר שצמחה והתפתחה. מעבר דרך אצטדיון ריבר פלייט, אוניברסיטת בואנוס איירס, שדה התעופה חורחה ניוברי ועוד. הסיור משלב נסיעה באוטובוס והפלגה בסירת קטמרן – הדרך הטובה ביותר לראות את העיר מן הנהר.  חזרה למלון.  
בשעות הערב נצא למופע טנגו הכולל ארוחת ערב. לינה בבואנוס איירס


יום 16 – בואנוס איירס  - מפלי האיגואסו – הצד הארגנטינאי

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לאיגואסו.

מפלי האיגואסו
המפלים האדירים שוכנים על גבול ברזיל, ארגנטינה ופרגוואי, הם אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. ישנם בסך הכל 275 מפלים הנפרשים לאורך 2.7 ק"מ וגובהם המקסימאלי 82 מ'. רובם המכריע של המפלים נמצאים בארגנטינה, שמשטחה ניתן לצפות בהם מקרוב ולסייר ביניהם, אולם התצפית הפנוראמית אליהם אפשרית רק משטחה של ברזיל.

לאחר הנחיתה נצא לסיור בצד הארגנטינאי. מפלי האיגואסו הם כמובן האטרקציה העיקרית בפארק הלאומי הארגנטינאי איגואסו. בהתאם לתנאי מזג האוויר נערך ביקור במפל "לוע השטן" וכן במפלי סן מרטין. המשך נסיעה לצד הברזילאי. לינה באיגואסו


יום 17 – מפלי האיגואסו – הצד הברזילאי – פארק ציפורים – סכר איטאיפו

ביקור בפארק הלאומי איגואסו מצידו הברזילאי לתצפית פנוראמית על המפלים. במקום ניתן לראות את הצמחייה הייחודית למקום וכן סוגים רבים של ציפורים אקזוטיות. ביקור בסכר איטאיפו, הנחשב לתחנה ההידרואלקטרית הגדולה בעולם ונמצא בבעלות משותפת של ברזיל ופרגוואי. בסכר עובדים 3,000 עובדים, 1,500 מכל אחת מהמדינות. הסכר סוכר את נהר פרנה ויוצר את אגם איטאיפו. טיול אל פארק הציפורים שבו מגוון עשיר של ציפורי בר וכן מיני זוחלים ומכרסמים. בפארק צמחייה טרופית, נחלים ומפלי מים. האטראקציות המרכזיות בפארק הן כלובי הענק עם הציפורים, אשר אליהם נכנסים המבקרים בפארק. בכלובים מינים רבים של טוקנים, פרפרים, יונקי דבש ותוכי ארה ענקיים. לינה באיגואסו


יום 18 – יציאה מאיגואסו

העברה לשדה התעופה לטיסה לריו או סאו פאולו והמשך טיסה לאירופה.

פולריס מונדי מציעה מגוון גדול של טיולים ליעדים אקזוטיים שונים, וגם בונה לכם מסלול המתאים בדיוק לדרישות שלכם, כד לבנות חוויות מארגנטינה טיול צרו קשר

 איתנו תוכלו לתכן טיול מושלם לנוסע העצמאי, תוך התחשבות בדרישות והבקשות שלכם, תתחילו לבנות כבר היום את הטיול הבא שלכם! 
* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

 

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

 
 

עיצוב ובניית אתרים