לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול להודו וחבל רג'סטאן - 20 יום

 

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114


הרפובליקה של הודו

בירה: ניו דלהי
תושבים: 72% הודו-ארים, 25% דראווידים, 3% אחרים
שפות: הינדו
דת: 80% הינדים, 14% מוסלמים, 3% נוצרים 2% סיקים, 7% בודהיסיטים
אקלים: העונה המומלצת: דרום הודו – נובמבר עד מרץ, צפון הודו – מאי עד ספטמבר, ראג'סטאן – ספטמבר עד מרץ
דרושה אשרה להודו

מתקפה כוללת על החושים ועל כל מה שחשבתם שאתם יודעים על החיים:
צפו לבלתי צפוי, לא חשוב עד כמה אתם מוכנים להשתחרר מהכבלים התרבותיים שלכם ולוותר על ההנאה שבשימוש בנייר טאלט, הודו עדיין תצליח לזעזע אתכם בגודלה.
בקולניות שלה ובמגוון האינסופי שבה, שום דבר בהודו לא יראה בדיוק כפי שציפיתם והדבר היחידי שאתם יכולים לצפות לו בבטחה הוא שהבלתי צפי יופיע בפניכם בצורות רבות ושונות.
הודו היא נייר הלקמוס של מטיילים רבים, לפיה הם בוחנים את יכולת ההסתדרות שלהם עם המזרח בכלל ויש מבקרים שאין שמח מהם כשמגיע היום לעלות על המטוס הביתה או ליעד הבא.
עם זאת אם אתם נהנים לשקוע בתורות סבוכות על מהות החיים והיקום, מתמוגגים ממתקפה כוללת על כל החושים וחיים בשלום עם האבסורד, הרי שהודו היא אחת הדרמות המורכבות והמרתקות ביותר המועלות על במת העולם.

מסלול הטיול

יום 1- דלהי

נחיתה בדלהי בשעות הבוקר, מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון.
לאחר מנוחה סיור בדלהי החדשה וביקור בכמה אתרים בדלהי החדשה. לינה בדלהי

ניו דלהי
בירת הודו, אשר מורכבת משבע ערים קדומות אשר חברו לאחת, כאשר הקדומה מכולם הוקמה עוד במאה ה -11. ביקור ב QUTAB MINAR מגדל אבן גבוה מהמאה ה – 12. קברו של השליט המונגולי הומאיון, בית הנשיאים, הפרלמנט, שער הודו, CONNAUGHT PLACE. סיור בדלהי הישנה מהמאה ה – 17 יכלול ביקור ב JAMA MASGID המסגד הגדול בהודו, RAJGHAT MEMORIAL – קברו של אבי האומה ההודית מהטמה גנדי.

India
India2
North_India_Himalaya
North_India1
North_India2
Rajastan2
Rajasthan
Rajstan3
 

יום 2 - דלהי – הארידוואר - רישיקש

ארוחת בוקר ארוזה או אוכלים ברכבת.
העברה לתחנת הרכבת לנסיעה לכיוון רישיקש.
נסיעה ברכבת בקרונות ממוזגים וכסאות שמורים כ -4 שעות נסיעה.
הגעה להארידוואר ביציאה תפגשו את הנציג המקומי והוא יקח אתכם לסיור בעיר הארידוואר.
עיר זו על פי ההינדים היא המקום בו נפלו דמעותיו של שיבה והיא נמצאת על נהר הגנגס והינה קדושה מאד להינדים.
פסטיבל הקומבה מלה מתקיים בעיר זו כל כמה שנים.
בשעות הערב מתקיים טכס, משתתפי הטכס נוהגים לטבול עצמם לפני תחילתו במקור מים, לרוב כזה המקודש לדת ההינדית על מנת לשטוף מעל עצמם את חטאיהם וכך להגיע אל הטכס טהורים.
זו חוויה מיוחדת ומרגשת.
לאחר מכן נסיעה של כשעה שעתיים לרישיקש והעברה לבית המלון. לינה ברישיקש


יום 3 - רישיקש

ארוחת בוקר במלון, יציאה לסיור ברישיקש, עירם של הקדושים והחכמים הקדמונים ומרכז דתי קדוש לעולי הרגל ההינדים. רישיקש נמצאת על הגדה הימנית של נהר הגנגס ומוקפת ברכסי ההימאלייה.
ביקור באשראמים במקדשים ובשני הגשרים התלויים של העיר.
יהייה לכם גם זמן פנוי אם תרצו לשוטט בין החנויות והרחובות הצרים בעיר.
מומלץ לאכול במלון או במסעדה מעבר לגשר בשם LITTLE BUDHAA האוכל מצויין ברישיקש.
בשעה 18:00 תלכו עם המדריך למקדש ממנו יוצאים לטכס על הגנגס, חוויה דומה למה שתראו בהארידוואר אבל יותר תיירותי, חוויה מדהימה ומרגשת. לינה ברישיקש.


יום 4 - רישיקש - שימלה

ארוחת בוקר במלון, הנסיעה לשימלה היא ארוכה ולוקחת כ – 8 שעות בגלל הדרכים האיטיות בהודו, אין אפשרות לרכבת.
שימלה היא בירת מדינת הימאצ'ל ושימשה כבירת הקיץ של הודו הבריטית וקוריה על שם האלה קאלי, העיר עדיין משמרת ארכיטקטורה קולוניאלית רבה אשר אותה ניתן לראות בבית המפקדים, בניין העירייה, בית הדואר והכנסייה על הרכס.
ביום זה תגיעו וכבר תהיו עייפים אז תצאו לטיול קצר בטיילת של העיר לראות את חיי המקומיים והנופש באזור. הטיילת המרכזית בעיר המיועדת לכל המבקרים בשימלה ואשר בה יש נקודת תצפית מרהיבה על הרי ההימאליה. לינה בשימלה


יום 5 - שימלה

ארוחת בוקר במלון, הרכב יהייה לרשותכם כאן ליציאה לקופרי, מרכז ספורט החורף של המדינה, המקום משופע במסלולי סקי ובנוף הררי עוצר נשימה.
תוכלו גם לנסוע למפלים של שימלה. לינה בשימלה


יום 6 - שימלה - דהרמסלה

ארוחת בוקר במלון, תהייה לכם גם נסיעה ארוכה של בערך 8 שעות.
דהרמסלה שוכנת באזור הררי בעמק קנגרה, היא משמשת כביתו של הדלהי לאמה מנהיגם הרוחני של הבודהיסטים אשר שוהה במקלוד גאנג'.
בירתם הודו של הטיבטים הגולים מארצם.
העיר מחולקת לשני אזורים, העיר התחתית בגובה של 1250 מ' והעיר העליונה מקלוד גאנג' בגובה של 1800 מ'.
הגעה והתארגנות במלון, תוכלו לצאת ולשוטט ברחובות הקטנים של מקלוד גאנג', בסה"כ 3 רחובות מרכזיים בהם כל הזמן יש שוק מקומי של עבודות יד מדהימות, בתי קפה קטנים ומסעדות טיבטיות והודיות.
במידה ותרצו לארגן קורס בישול טיבטי או הודי ניתן לסדר.
אפשרות נוספת היא להתנדב עם הטיבטים.
כ – 20 דקות הליכה יפה ונעימה נמצא הכפר באגסו בו שוכנים הרבה ישראלים וישנו רחוב אחד עם המון שלטים בעברית.
נחמד מאד לעשות את ההליכה לכפר הזה בזמנכם הפנוי, לינה במקלוד גאנג'


יום 7 - מדהרמסלה

ארוחת בוקר במלון, בשעות הבוקר יציאה לשיעור יוגה של שעה.
מקלוד גאנג' הינה הבירה גלות של הטיבטים בהודו ולכן האווירה השוררת בה מושפעת מאד מהתרבות הטיבטית. מנהיגם הרוחני של הטיבטים הדלהי למה מתגורר כאן במנזר NAMGYAL אם יהייה לכם מזל הוא יהייה בזמן שתהיו שם. נבקר במנזר זה, בקתדרלה המרכזית ובשוק הטיבטי.
ביקור במוזיאון המקומי כאן תוכלו לצפות במה שעבר על הטיבטים במשך שנים ועד היום.
אחר הצהריים ביקור בספרייה ובארכיב הטיבטיים וצפייה בכתבים ואוספים טיבטיים עתיקים.
לפעמים יש תפילות ודיונים בין הטיבטים וזה מאד מעניין. לינה במקלוד גאנג'.


יום 8 - דהרמסלה

ארוחת בוקר במלון
יציאה היום למרכז עבודות יד של הטיבטים שנקרא נורבולינקה, הדרך לשם מאד יפה וגם המקום עצמו.
במקום מועסקים טיבטים צעירים שמפתחים את הקריירה האומנותית שלהם.
מקום מאד יפה.
ביקור בבזאר שלהם, סגור בימי ראשון.
לאחר מכן המשך נסיעה לכפר נאדי כ – 3 ק"מ משם לטייל בכפר ולראות את חיי המקומיים.
אחר הצהריים זמן חופשי. לינה במקלוד גאנג'


יום 9 - דהרמסלה - אמריצר

ארוחת בוקר במלון, היום גם נסיעה ארוכה כ – 7 שעות. אמריצר ממוקמת בגבול הצפון מערבי של המדינה הנה בת 400 שנה, העיר נוסדה על ידי הגורו הרביעי של הסיקים והפכה למרכזה של הדת והתרבות הסיקית.
אמריצר ידועה בזכות מקדש הזהב שלה הבנוי במרכז הבריכה הקדושה, כיפת הזהב של המקדש מצופה ב – 400 ק"ג של עלי זהב ומכאן שמו הפופולרי של המקדש מקדש הזהב.
בשעה 22:30 מתקיים טכס במקדש הזהב PALKI CEREMONEY.
בשעות הערב מתקיים בגבול הודו – פקיסטן טכס מדהים של חילופי המשמר טכס צבעוני עם מוסיקה. לינה באמריצר.


יום 10 - אמריצר

ארוחת בוקר במלון, סיור בעיר אמריצר ואחר הצהריים תצפו בטכס המתקיים בגבול הודו – פקיסטן של חילופי המשמר, טכס צבעוני ומוסיקלי. לינה באמריצר


יום 11 - אמריצר - דלהי

ארוחת בוקר במלון, העברה לרכבת היוצאת מוקדם בבוקר קרון ממוזג עם כסאות שמורים.
הגעה לדלהי לאחר בערך 5 שעות מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון למנוחה.
אחר הצהריים וזה בגלל החום הנוראי של דלהי, יציאה עם המדריך המקומי לסיור בדלהי העתיקה כולל סיור בדלהי העתיקה על גבי ריקשה, חוויה מדהימה ומרתקת. לינה בדלהי.


יום 12 - דלהי - אגרה

ארוחת בוקר במלון, נסיעה ברכב פרטי עם מדריך מקומי דובר אנגלית כ – 4 שעות לאגרה והעברה לטאג' מאהל.
בסיום הסיור בטאג' מאהל נסיעה למבצר אגרה וסיור במקום.
אחר הצהריים סיור על גבי ריקשות בבזאר המקומי. לינה באגרה.


יום 13 - אגרה – ג'ייפור

ארוחת בוקר במלון, נסיעה של כ – 4 שעות לג'ייפור, ג'ייפור הינה עיר הבירה של ראג'סטן אשר נבנתה במאה ה – 18. מכונה העיר הוורודה משום אבן החול הוורודה שממנה בנויים רבים מבנייני העיר , בדרך לעיר נבקר בפטיפור סיקרי המבצר הנטוש.
העברה לבית המלון למנוחה.
בשעות הערב העברה לבית קולנוע מקומי לצפייה בסרט הודי עם כל מה שמלווה את החוויה. לינה בג'ייפור


יום 14 - ג'ייפור

ארוחת בוקר במלון, ביקור במבצר אמבר וטיפוס למבצר על גבי פילים או ג'יפים, המבצר המקומי נבנה במאה ה – 17 על ידי השליטים המקומיים, כשהוא ניצב על גבעה המשקיפה על האגם. מגדליו וכיפותיו של מבצר אמבר נראים כלקוחים מסיפור אגדות, היכלי המבצר מקושטים בלוחות עשויים בה משובצים בצבעים עדינים. העלייה אל מרומי המבצר היא על גבי גבו של פיל מקושט בקישוטים שונים כפי שנהגו לעשות המהרג'ות של ימים עברו.
לאחר מכן נחזור לעיר ונטייל ונבקר במקומות המרכזיים של העיר. לינה בג'ייפור.


יום 15 - ג'ייפור - פושקאר

ארוחת בוקר במלון, נסיעה לפושקאר כ – 3 שעות נסיעה, פושקאר לקחה את שמה מאגם פושקאר הקדוש ובה נערך פסטיבל הגמלים השנתי של ראג'סטן.
בשעות הערב ביקור במקדש המיוחד וצפייה בשקיעה המרהיבה הנצפית באגם.
פושקאר עיירה קטנה ומקסימה. לינה בפושקאר.


יום 16 - פושקאר – ג'ודפור

ארוחת בוקר במלון, נסיעה של כ – 4 שעות.
ג'ודפור הינה בירתה הקדומה של ממלכת מארוואר והיא מוקפת בחומת אבן בעלת 7 שערים, אשר מפרידה בינה לבין החולות המקיפים אותה. בעיר ישנו מבצר גדול ומרשים הניצב על גבעה סלעית ובתוכו מספר ארמונות המכילים תכשיטים יקרים ואוסף של כלי נשק.
העברה לבית המלון למנוחה.
אחר הצהריים נסיעה על גבי ג'יפים לכמה כפרים של שבטים החיים באזור, הם מתפרנסים מחקלאות בין השבטים העתיקים באזור.
אם יהייה לנו מזל תוכלו לצפות בטכס שתיית אופיום של השבט עצמו, שבט אחר מתפרנס מהכנת כדים ואחר מגידול כבשים. לינה בג'ודפור


יום 17 - ג'ודפור

ארוחת בוקר במלון
סיור בעיר ג'ודפור וזמן חופשי לאחר מכן. לינה בג'ודפור


יום 18 - ג'ודפור – אודייפור

ארוחת בוקר במלון, נסיעה של כ- 6 שעות, בדרך נעצור בראנקפור, קומפלקס של מקדשים ג'יינים הממוקמים 90 ק"מ מאודאייפור אשר נבנו בסביבות שנת 1440. מקדשים אלו הינם דוגמא מובהקת לתרבות ולאדריכולות הג'יינית. המקדשים השונים מורכבים מעמודים רבים אשר כל אחד מהם שונה זה מזה.
המשך נסיעה והעברה לבית מהלון.
בשעות הערב נצא בשייט על אגם פיצ'ולה השייט הינו עם תיירים נוספים. לינה באודיי פור.


יום 19 - אודייפור

ארוחת בוקר במלון, יציאה לסיור בעיר, ביקור בארמון העיר אשר ממוקם על הגדה המזרחית של אגם פיצ'ולה, מקדש ג'אגדיש מהמאה ה – 17 המוקדש לאל וישנו, אגם פאטשגאר, פארק האי נהרו, האנדרטה לכבוד הגיבור הגדול של מוואר.
בשעות הערב ביקור במקדש אקלינג'י ממום 22 ק"מ מאודיי פור, נבנה בשנת 734. המקדש הוא למעשה קומפלקס של 108 מקדשים העשויים מאבן חול ושישי ומוקפים בחומה. לינה באודיי פור.


יום 20 - אודייפור – מומביי

ארוחת בוקר במלון
העברה לנמל התעופה וטיסה למומביי.


המחיר כולל :

1.    בתי מלון ברמה של 3-4 כוכבים, כולם עם שרותים ומקלחת פרטיים וממוזגים
2.    ארוחת בוקר יומית
3.    ארוחות נוספות אם מצויין בתוכנית
4.    העברות וסיורים ברכב פרטי בכל עיר, הנסיעות מעיר לעיר בנסיעות הארוכות הינם עם נהג בלבד שמדבר קצת אנגלית
5.    מדריך מקומי דובר אנגלית בסיורים
6.    כניסות לאתרים
7.    קורן ממוזג ברכבות עם כסאות שמורים
8.    טיסה פנימית אודייפור – בומביי

המחיר אינו כולל :

1.    טיסות בינלאומיות
2.    אשרת כניסה להודו
3.    טיפים לנותני השרותים
4.    ביטוחים והוצאות אישיות* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captchaלמידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 


 
 

עיצוב ובניית אתרים