לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול למקסיקו למשך 13 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

 מקסיקו

מקסיקו מציעה מגוון גדול של יעדים ואטרקציות לכל סוגי המטיילים. המדינה  משלבת ניגודים שונים: ערי מאיה עתיקות במקומות מבודדים ומולן ערים מודרניות לחלוטין. ערים קולוניאליות מתקופת הכיבוש הספרדי ואתרי נופש חדשניים ומענגים. בנוסף, יש במקסיקו את כל סוגי הנוף: נופים מדבריים, צמחייה סבוכה וגם אזורים מושלגים, כל זאת משום שמקסיקו משלבת בין סוגי אקלים שונים בשל מיקומה. מקסיקו היא המקום האידיאלי לטיול המשלב תרבות, היסטוריה, טבע ונופש.

מסלול הטיול 


יום 1- הגעה למקסיקו סיטי

הגעה למקסיקו סיטי והעברה למלון. לינה במקסיקו סיטי


מקסיקו סיטי
בירתה של מקסיקו היא בין הערים הגדולות ביותר בעולם בשטח המטרופוליטני של כ-5000 קמ"ר חיים למעלה מ-23 מליון תושבים. עיר זו מהווה את מרכזה המסחרי, התעשייתי, החברתי והתרבותי של מקסיקו.

יום 2 -  מקסיקו סיטי – מוזיאון אנתרופולוגי

נצא לסיור מודרך בעיר. במסגרת הסיור מבקרים בכיכר זוקלו המוקפת בניינים מהתקופה הקולוניאלית כגון הקתדרלה העירונית והארמון הלאומי הידוע בזכות ציורי הקיר של הצייר הנודע דייגו ריברה.
המשך לכמה משכונות המגורים היפות וסיום הסיור במוזיאון האנתרופולוגי המפורסם של העיר. לינה במקסיקו סיטי

יום 3 -  מקסיקו סיטי

נצא לביקור בבזיליקה של הבתולה מגואדלופה, הנחשב לאתר העלייה לרגל החשוב ביותר באמריקה הלטינית. המשך  בנסיעה צפונה אל הפירמידות המפורסמות של תרבות עיר האלים, טאוטיהואקן(Teotihuacan) . כאן התקיימה התרבות העירונית החשובה והעתיקה ביותר של מקסיקו. נבקר ב"פירמידת השמש", ב"פירמידות הירח", במקדש של האל קצאלקואטל- נחש הנוצות, ובעוד מבנים מונומנטליים שהיוו את מרכזה של התרבות ששגשגה במרכז מקסיקו עד המאה השביעית לספירה.
בערב נצא לכיכר גאריבלדי, לשתות טקילה ולרקוד עם חבורות נגני המריאצ'יס המבלים במקום במשך כל הלילה. לינה במקסיקו סיטי

קובץ המסלול להורדה

מידע למטיל

יצירת קשר
1
2
3
4
5
 

יום 4 -  קורנאבקה וטקסקו

יציאה אל העיירה קורנאבקה, עיר האביב הנצחי. הביקור בעיר כולל את הקתדרלה העירונית, שהיא מהעתיקות ביותר במקסיקו וארמון קורטז ובו ציורי קיר (פרסקו) של הצייר הנודע דייגו ריברה. בהמשך נסיעה אל טקסקו, במרחק שעתיים נסיעה, העיר הקולוניאלית היפה. לאחר ביקור באתריה, כגון כנסיית סנטה פריסקה חזרה למקסיקו סיטי.  לינה במקסיקו סיטי


יום 5 -  מקסיקו סיטי – טוקסלה גוטיארס – קניון סומידרו – סן קריסטובל


חבל צ'יאפס
צ'יאפס היא המדינה המבודדת ביותר במקסיקו, והקשה ביותר לחדירה מבחוץ. הדבר מסביר אולי את הריכוז הגבוה ביותר של אינדיאנים בני מאיה שעדיין חיים בה. הביקור בצ'יאפס כולל נופים פראיים, מפגש עם התושבים המקומיים, ביקור באתרים ארכיאולוגיים ובעיירות קולוניאליות. 

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לטוקסלה גוטיארס. לאחר קבלת פנים נצא לשיט בקניון סומידרו (Sumidero Canyon) שקירותיו מתנשאים למעלה מ-1000 מטרים. המשך נסיעה  לסן קריסטובל (San Cristobal)- עיירה קולוניאלית במרומי רכס הסיירה מאדרה. לינה בסן קריסטובל 


יום 6 - סן קריסטובל - צ'אמולה וסינקנטאן

בבוקר ביקור בכפרים האינדיאנים סאן חואן צ'מולה, הפרוס על פני שטח ענק ומונה כ-70 אלף תושבים; זו אחת הקהילות האינדיאניות הגדולות ביותר בסביבה. הכפר השני הוא סינקנטאן ובשניהם אפשר להתרשם מחיי בני המאיה כיום. לאחר ארוחת הצהריים (כלולה) חזרה לסן קריסטובל ואחר הצהריים יציאה לסיור מודרך רגלי בעיר. לינה בסן קריסטובל 


יום 7 - סן קריסטובל  - אגווה אסול ומיסול הא– פלנקה

בבוקר נצא צפונה בנסיעה אל עבר העיירה פלנקה. בדרך נבקר בשני אתרי מים נהדרים – במפל מיסול הא ובמפלי אגווה אסול (מים כחולים) שבלב יער הגשם הטרופי. שם נוכל לרחוץ ולהתרענן מהחום של אזור הג'ונגלים. הגעה בשעות אחה"צ. לינה בפלנקה


יום 8 – פלנקה – ויה הרמוסה

ביקור באתר הארכיאולוגי פלנקה. עיר המאיה הזו, בין היפות שנמצאו, ננטשה במאה העשירית ומאז כוסתה בסבך היער הטרופי ולכן סביר להניח כי עדיין חבויים ביער אוצרות רבים.  ניתן להתרשם מהמקדש, הארמון והקבר היחידי שנמצא באזור ובו שרידיו של כוהן מאיה. אחר הצהרים הערבה לויה הרמוסה.

ויה הרמוסה
בירת מחוז טבסקו שבה התגלו שרידי התרבות האולמקית, הנחשבת לתרבות העתיקה במרכז אמריקה, שככל הנראה שימשה בסיס לתרבויות המאוחרות יותר באזור. ויה הרמוסה היא בסיס יציאה לטיולים באזור צ'יאפס. לינה בויה הרמוסה


יום 9 – ויה הרמוסה - מרידה

בבוקר יציאה לסיור במוזיאון לה וונטה (La Venta), הנמצא תחת כיפת השמיים בו מוצגים פסלים ענקיים מאבן שמקורם בתרבות האולמקית. בין הפסלים ראשים, תבליטים ועוד.  המשך נסיעה לשדה התעופה לטיסה למרידה.הגעה והעברה למלון.

מרידה
בירת מדינת יוקטן שבדרום מזרח מקסיקו נקראת גם "העיר הלבנה" בזכות אבני הסיד והצבע הלבן של בנייניה. העיר נבנתה על ידי הכובשים הספרדים ב-1542 למרות היותה היום עיר גדולה שבה כמיליון תושבים, השתמר בה אורח החיים המקסיקני המנומנם. בסופי השבוע נסגרים הרחובות הראשיים לתנועת כלי רכב והאזור סביב כיכר העיר הופך לשוק גדול. לינה במרידה


יום 10 – אושמל וקאבה

האתר הארכיאולוגי אושמל נמצא דרומית למרידה והוא אתר מורשת עולמית. בין המאות ה-7 ל-10 הייתה זו העיר הגדולה והחשובה ביותר באזור וגם כיום היא שמורה היטב. בין הבניינים הידועים – ארמון המושל, בית הנזירות ופירמידת המכשף. המשך אל קאבה, אתר המחובר אל אושמל בשביל הולכי רגל שאורכו 18ק"מ. האתר מפורסם בזכות  "ארמון המסיכות של צ'אאק" שהיה אל הגשם בתרבות המאיה. חזית הארמון מקושטת במאות מסיכות אבן של דמותו. חזרה למלון במרידה. לינה במרידה


יום 11 – מרידה – צ'יצ'ן איצה - קנקון

נסיעה אל האתר הארכיאולוגי הידוע ביותר במקסיקו - צ'יצ'ן איצה, שבו שרידים רבים מתקופת המאיה. המבנה המרשים ביותר באתר הוא הפירמידה הגדולה אולם מרשימים ביותר גם מגרשי המשחקים, המזבחים והאולמות הפזורים ברחבי האתר. בשעות אחר הצהריים נסיעה לקנקון.

קנקון
בחצי האי יוקטן, בחופה המזרחי של מקסיקו נמצאת העיר קנקון המהווה אתר תיירות בינלאומי בשל חופיה המרהיבים ואתרי הארכיאולוגיה המרהיבים הסמוכים אליה. מרבית כלכלתה של העיר מתבססת על תיירות.
לינה בקנקון


יום 12 – קנקון

יום חופשי בקנקון.לינה בקנקון
 

יום 13 – חזרה לארץ

העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית.

חברת פולריס מונדי מציעה טיולים למגוון יעדים נוספים בעולם, כגון: ארגנטינה וצ'ילה, טיול לאלסקה, טיול פרטי בגואטמלה, טיול לפרו, טיול לנוסע העצמאי , ועוד רבים נוספים. 
* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580טיול לאקוודור כולל גלאפגוס  14 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית

בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.

מסלול הטיול 

יום 1 - יום ג' - קיטו

הגעה לקיטו אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.לינה בקיטו

יום 2 יום ד' - קיטו

נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. לינה בקיטו  

יום 3 - יום ה' - קיטו - אוטובאל

יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.לינה באוטבלו 

יום 4 - יום ו' - צ'אסקי אנטוואה אוטובאלו – קיטו

הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים שבפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות. לינה בקיטו
בעלי חיים באקוודור
Ecuador
Ecuador
הצבים באקוודור
הצבים באקוודור
טיולים לאקוודור
טיולים לאקוודור
טיול לאקוודור
טיול לאקוודור
אקוודור
אקוודור
בעלי חיים באקוודור
בעלי חיים באקוודור
 

התוכנית כוללת

בתי מלון על פי המפורט.• תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.• ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. • כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.• מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.• 5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)

התוכנית אינה כוללת

טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)• תשר לנותני השירותים בחו"ל.• הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).• כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  • ביטוח רפואי ומטען.

למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין 03-6915580 – שלוחה 114

 

האם ניתן להקים חנות במערכת?  האם ניתן להקים חנות במערכת?
אכן כן. חנות היא רק אחת מהאפשרויות הרבות בניהול האתר. במערכת ישנו כלי לניהול קטלוגים וגלריות תמונות ומוצרים. על כל קטלוג המוקם במערכת ניתן להפעיל את אופציית החנות הכוללת סל קניות וסליקה
מה קורה אם לקוח רוצה לעזוב?  מה קורה אם לקוח רוצה לעזוב?
במקרה והלקוח רוצה לעזוב, הוא יכול לקבל את האתר שלו בפורמט HTML. זאת אומרת כקבצים סטטיים ללא המערכת. עם הקבצים שהוא יקבל הוא יוכל להציג את האתר בכל שרת אחר שירצה אבל כמובן שהוא לא יוכל לעדכן את האתר יותר על ידי המערכת משום שאת המערכת הוא לא יקבל.
האם גם ללקוח תהיה גישה למערכת?  האם גם ללקוח תהיה גישה למערכת?
אכן כן. אנו מאפשרים גישת לקוח על ידי פרטי חשבון נפרד. בחשבון זה הלקוח מקבל גישה מוגבלת לכלים הנדרשים לעדכון וניהול תכני האתר בלבד. כך שהלקוח לא צריך להתמודד עם שאר הכלים המקצועיים של המערכת. לכן, ללקוח ניהול האתר הוא הרבה יותר פשוט.
האם ניתן לעצב תבניות ייחודיות משלי  האם ניתן לעצב תבניות ייחודיות משלי

אכן כן. המערכת מאפשרת עיצוב ייחודי של תבנית האתר בכמה רמות.

1. רמה בסיסית: בעזרת כלי עיצוב שבמערכת.

2. רמה מתקדמת: שימוש בתבניות עיצוב קיימות והתאמתם

3. רמה מקצועית: דורש ידע ונסיון מוקדם בפוטושופ

היכן מתאחסנים האתרים המוקמים בעזרת המערכת  היכן מתאחסנים האתרים המוקמים בעזרת המערכת
לכל אתר נוצר חשבון ארוח מלא ומקצועי על שרתינו שממוקמים בחוות השרתים של בזק בינלאומי
מהי המערכת הזו?  מהי המערכת הזו?

מערכת זו הינה מערכת להקמה, ניהול וקידום אתרי אינטרנט. מעבר לכך, זהו יותר מרק תוכנה.

זוהי מסגרת וקהילה שבאמצעות התוכנה מתעדכנת, מתחדשת ותומכת כל הזמן.

מה הייחודיות והיתרונות של מערכת זו?  מה הייחודיות והיתרונות של מערכת זו?

ישנם 3 אלמנטים שמייחדים את המערכת על פני פתרונות אחרים.

1. המערכת הינה יותר מרק תוכנה להקמת אתרים. זו מסגרת תומכת, מתעדכנת, מלווה ומסייעת כל הזמן. וכל זאת מתבצע באמצעות התוכנה.

2. מערכת זו הינה קלה ללמידה וידידותית מאוד. ובכך מאפשרת למנהלי אתרים לבצע את המשימות במהירות ובפשטות רבה.

3. מערכת זו פותחה מבסיסה להקים אתרים מותאמים במיוחד למנועי חיפוש ולגוגל בעיקר. במערכת ישנם אלמנטים וכלים ייחודיים לקידום אורגני ולהפצה באינטרנט.

למי מערכת זו מיועדת?  למי מערכת זו מיועדת?

מערכת זו מיועדת למנהלי אתרים, מעצבים ומקדמי אתרים שמעוניינים להקים, לנהל ולקדם אתרי אינטרנט ללקוחותיהם.

גם אם אין להם נסיון או ידע מוקדם בהקמת אתרים, במערכת זו יש את המסגרת והתמיכה ללמד, לתמוך ולסייע למי שמעוניין בכך להתחיל ולתת שרותים אלו ללקוחותיהם.

 

בתי מלון על פי המפורט.• תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.• ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. • כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.• מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.• 5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)התוכנית אינה כוללת• טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)• תשר לנותני השירותים בחו"ל.• הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).• כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  • ביטוח רפואי ומטען.למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114
 
 

עיצוב ובניית אתרים