לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול לסין כולל חבל יונאן - 18 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

הרפובליקה העממית של סין, המדינה השלישית בגודלה בעולם אחרי בריה"מ וקנדה. הטופוגרפיה של סין מאד מגוונת, אזורים הרריים ופסגות נישאות לעומת שפלות. סין היא מדינה מבודדת שגבולותיה הם מדבר בצפון אוקיינוס במזרח ומערב הרמה הטיבטית.

עיר בירה: ביג'ינג

תושבים: האן סינים (93%), בנוסף למיעוטים מונגוליים ובני השבטים ג'ואנג, מאנצ'ו ואויגור
דת: באופן רשמי מדינה אתאיסטית, קונפוציאניזם, בודהיזם, דאואיזם, איסלאם, נצרות
אקלים: האביב מרץ – אפריל, סתיו ספטמבר עד אוקטובר, הן העונות הטובות ביותר לבקר בסין
דרושה אשרת כניסה לסין

מסלול הטיול

יום 1 - ביג'ינג

נחיתה בביג'ינג, בירתה של סין מאז המאה ה – 13. ביקור במקדש הרקיע.
העברה לבית המלון ולינה בביג'ינג

 

יום 2 - ביג'ינג

ארוחת בוקר בבית המלון. סיור של יום שלם בבירה הסינית, כיכר טיאנמן, העיר האסורה, מרכז הקיסרות הסינית במשך 500 שנה.

העיר מוקפת חומה בגובה 10 מטר ותעלת מגן.
האתר נותר כסמל לסגנון חיים כפי שהוצג בסרט הקיסר האחרון.
ביקור בארמון הקיץ שמחוץ לביג'ינג ונעקוב אחר חייהם ואפיים של הקיסרים בעת העתיקה בסין.לינה בביג'ינג

 

יום 3 - ביג'ינג

ארוחת בוקר בבית המלון. יציאה ליום סיור לחומה הגדולה המונומנט המפורסם ביותר בסין, אשר נבנה לפני כאלפיים שנה, החומה הגדולה בנוייה לאורך 6,000 ק"מ.

ביקור בקברי שושלת מינג בו קבורים שלושה עשר קיסרים בני השושלת.
בתום הסיור נחזור לבית המלון בביג'ינג/ לינה בביג'ינג

Beijing_Summer
Dali
Guilin
Jiuzhaigou
Jiuzhaigou1
Jiuzhaigou2
Jiuzhaigou3
Jiuzhaigou4
Jiuzhaigou5
Shangri_a
 

יום 4 - ביג'ינג – שיאן 

ארוחת בוקר בבית המלון. העברה לנמל התעופה וטיסה לשיאן בירתה הקדומה של סין ונקודת המוצא של דרך המשי המפורסמת.
ביקור בפגודת אווז הבר, חומת העיר ברובע המוסלמי, בשווקים הגדולים לידו ובמסגד הגדול. לינה בשיאן

 

יום 5 - שיאן

ארוחת בוקר בבית המלון. נסיעה אל המיוחד באתרי שיאן אתר לומחמי הטרה קוטה, צבא של 6000 לוחמים וסוסיהם בגודל טבעי עשויים מחימר שרוף וערוכים להגן על הקיסר בדרכו אל הנצח. המשך סיור לפגודה הגדולה. לינה בשיאן

 

יום 6 - שיאן – שנגחאי

ארוחת בוקר בבית המלון. העברה מבית המלון לנמל התעופה וטיסה לשנגחאי. העיר הגדולה בערי סין המאכלסת ארבעה עשר מיליון תושבים. סיור בעיר, טיילת הבונד, רח' ננג'ינג, גני היו והשווקים שלידו. לינה בשנגחאי

 

יום 7 - שנגחאי

ארוחת בוקר בבית המלון. סיור בשנגחאי הכולל ביקור במרכז הירידים והתערוכות, מקדש בודהא מאבן ירקן, ביקור במפעל לחיתוך אבני ירקן ג'ייד. לינה בשנגחאי

 

יום 8 - שנגחאי – סוז'ו

ארוחת בוקר בבית המלון. בשעות הבוקר נצא ברכבת לעיר סוז'ו, אחת הערים היפות בסין שזכתה לשמות תואר רבים ביניהם עיר הגנים או ונציה של המזרח.
נטייל בגנים הסינים היפים ונשוט בתעלה הגדולה.לינה בסוז'ו

 

יום 9 - סוז'ו – האנגז'ו

ארוחת בוקר בבית המלון. נצא מסוז'ו ברכבת להאנגז'ו, מרקו פולו שביקר בעיר במאה ה – 13 תיאר אותה כגן עדן עלי אדמות, עיר שאלפי גשרים חוצים אותה, עיר שטובלת בירק ובגנים ובה נמצא גם האגם המערבי. לינה בהאנגז'ו

 

יום 10 - האנגז'ו

ארוחת בוקר בבית המלון. שייט באגם המערבי, אחד האגמים המפורסמים ביופים בסין, נסייר בעיר הטובלת בירק ובצמחי לוטוס. ביקור בגנים בין ערוגות הפרחים וצמחי הבונסאי, ביקור במקדש LING YING ובמוזיאון התה. לינה בהאנגז'ו

 

יום 11 - האנגז'ו – גויילין

ארוחת בוקר בבית המלון. ביקור בפגודת שש הרמוניות, המשך סיור בעיר והעברה לנמל התעופה וטיסה לגויילין.
גויילין אחד מאתרי הטבע המפורסמים בסין. נחיתה והעברה לבית המלון. לינה בגויילין

 

יום 12 - גויילין

ארוחת בוקר במלון. יציאה לשייט מרהיב בנהר הלי הירוק המתפתל בין פסגות ההרים של גויילין תוך התבוננות בחיי הכפרים השלווים ובהאווי המיוחד של דייגי הכפר.
סיום השייט בעיירה יאנגשו וחזרה בנסיעה לגויילין. לינה בגויילין

 

יום 13 - גויילין – קונמינג

ארוחת בוקר במלון. יציאה לסיור בעיר גויילין, גבעת חדק הפיל, גבעת פובו, ביקור במערת חליל הסוף. העברה לנמל התעופה וטיסה לקונמינג.
נחיתה מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון. לינה בקונמינג

 

יום 14 - קונמינג – דאלי

ארוחת בוקר במלון. העברה לנמל התעופה וטיסה לדאלי, בין חומותיה העתיקות ניתן לצפות בארכיטקטורה מטוחדת מאבן, סיור בעיר העתיקה של דאלי.
שייט באגם ERHAI ביקור בבית מסורתי של מיעוט הבאי, שלושת הפגודות. לינה בדאלי

 

יום 15 - דאלי – ליג'יאנג

ארוחת בוקר במלון. בשעות הבוקר נבקר בשוק המקומי, נצא בנסיעה מדאלי לליג'יאנג (כ – 5 שעות נסיעה) בדרך יפיפייה.
ליג'יאנג שוכנת על גבול טיבט בעמק מוקף הרים מושלגים. בליג'יאנג שוכנים בני מיעוט הנאשי. לינה בליג'יאנג

 

יום 16 - ליג'יאנג

ארוחת בוקר במלון. יציאה ליום סיור בליג'יאנג כולל ביקור בהר הג'ייד ועליה להר באמצעות רכבל, ביקור במקדש באי בו ניתן לראות את ציורי הקיר המרהיבים. לינה בליג'יאנג

 

יום 17 - ליג'יאנג – קונמינג

ארוחת בוקר במלון. העברה לנמל התעופה וטיסה לקונמינג, יציאה ליום טיול באחד מאזור הנוף המיוחדים של סין, אזור יער האבן, תהליכי בליה קרסטיים יצרו בצוקי הגיר צורות של יער מאובן. לינה בקונמינג

 

יום 18 - קונמינג – ביג'ינג

ארוחת בוקר במלון. העברה לנמל התעופה וטיסת המשך לביג'ינג או הונג קונג

 

המחיר כולל : 

• לינות בבתי המלון המפורטים בחדר זוגי רגיל כולל ארוחת בוקר. או דומים • העברות ברכב פרטי 2-4 נוסעים ממוזג היכן שמופיעות בתכנית • מדריך בימי הטיול המלאים המופיעים בתכנית • כרטיס כניסה לכל האתרים בהם יש שירותי מדריך ונהג • טיסות פנימיות

 

המחיר אינו כולל : 

• טיסות בינלאומיות • טיפים לנהג והמדריך מומלץ 10$ לנהג ליום 20$ למדריך ליום • ארוחות שאינן נזכרות למעט ארוחות בוקר • הוצאות אישיות • אשרת כניסה לסין


* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

 

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 

 
 

עיצוב ובניית אתרים