לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול לארגנטינה וצ'ילה כולל נהיגה עצמית 19 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-691558003-6915580  – שלוחה 114

טיול לארגנטינה בנהיגה עצמית

 מסלול הטיול לארגנטינה וצ'ילה

יום 1 - סנטיאגו

בשעות הבוקר הגעה לסנטיאגו והעברה למלון.
אחר הצהרים נצא לסיור מודרך בעיר, הכולל את המרכז העתיק - פלאסה דה ארמאס (Plaza de Armas), מדרחוב הקניות פסאו אאומאדה ((Paseo Ahumada המלא בנגני רחוב וברוכלים, ופאלאסיו דה לה מונדה Palacio de La Moneda)), לינה בסנטיאגו

יום 2 - סנטיאגו – טמוקו

בשעות הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה מסנטיאגו לטמוקו, לאחר הנחיתה, איסוף הרכב , איתו תטיילו בימים הקרובים נסיעה לכיוון פוקון. המלצתנו לבקר גם בטמוקו, בשוק המרכזי של העיר. לינה בפוקון

יום 3 – פוקון

רכב שכור:
פארק וייה ריקה: מומלץ לבלות את היום בפארק לאומי ויה ריקה (Villarrica) ,ניתן לבצע טיולים רגליים בפארק הלאומי, השוכן למרגלותיו של הר געש שפסגתו המושלגת נראית למרחוק ובמערות וולקניות.
אחר הצהרים מומלץ טיול בפארק הלאומי Huerquehue, המציע נופי ואדיות נחלים, יערות, מפלים, צפייה בציפורים ונופים נפלאים. הפארק שוכן כ-35 קילומטר מפוקון, על חופו של אגם קבורגה (Lago Caburgua), המוקף חול לבן. ניתן לצאת לסיור רגלי של 700 מטר (כשעתיים) הכולל 9 תחנות שבהם ניתן להתרשם מהצמחייה ההררית המאפיינים את המקום. מומלץ להיכנס למרחצאות החמים (Termas de Huife) בה תוכלו לרחוץ ב -3 הברכות. לינה בפוקון

קובץ המסלול להורדה

מידע למטייל

יצירת קשר
1
2
3
4
5
6
7
 

יום 4 - חציית הגבול – סן מרטין דה לוס אנדס

רכב שכור:
יציאה לכיוון הגבול עם ארגנטינה לסאן מרטין דה לוס אנדס (San Martin de Los Andes). לפני חציית הגבול ניתן לעבור דרך קורראוה (Curarrehue) הממוקמת כ40 ק''מ מפוקון. תבקרו במרכז תרבותי מפוצ'ה (Mapuche). המשך לכיוון הגבול. אפשר לראות את הר געש לנין (Lanin), מעבר דרך חונין דה לוס אנדס (Junin de Los Andes). הגעה לסאן מרטין דה לוס אנדס, לינה בסן מרטין דה לוס אנדס

 

יום 5 – דרך שבעת האגמים לברילוצ'ה

רכב שכור:
יציאה לנהיגה לשבעת האגמים בוא תצפו באגמים, נופים והרים מדובר במסלול הררי בין יערות ואגמים, שפע של פינות חמד נסתרות וחופים. המסלול נמצא בפארק הלאומי נאואל אואפי (Nahuel Huapi National Park), שבמרכזו לגונה באותו שם שנוצרה מקרחון. לקראת ערב תגיעו לברילוצ'ה ללינה. לינה בברילוצ'ה

יום 6 – ברילוצ'ה

רכב שכור:
יום חופשי בברילוצ'ה. מומלץ יום טיול להר טרונדור, ההר האנדיני מסמן את הגבול עם צ`ילה - ההר הרועם. הדרך עוברת בעמק קרחוני מרשים, משובץ באגמים. תעברו במפלי אלרסס השוצפים, תגיעו לרגלי ההר הגבוה, ותצאו לסיור רגלי לעבר קרחוני ההר . לפנות ערב תוכלו לשוב לברילוצ'ה. לינה בברילוצ'ה

 

יום 7 – ברילוצ'ה - פויאוה (Puyehue) – פוארטו ואראס

רכב שכור:
נסיעה מברילוצ'ה למעבר הגבול לכיוון פויאוה (Puyehue) . לאחר החצייה ,תגיעו לשמורת הטבע Puyahue. שמורת טבע זו הממוקמת באזור האגמים היפהפה, היא הפארק הלאומי הפופולרי ביותר בצ'ילה. יש כאן 1,070,000 דונמים של יער הררי מוריק ונוף געשי מרהיב, וביער העבות נחבאים הפומה, אייל האנדים הגמדי הנדיר ועופות רבים, יש שם שבילי הליכה, נקודות תצפית על האגם, אתרי סקי, מעיינות חמים, מפלים ודוגמאות רבות לכמה מהצמחים המוזרים של צ'ילה הם ממוקדי העניין המושכים לכאן מבקרים רבים. המשך בנסיעה מערבה לאוסורנו (Osorno) והמשך דרומה על הכביש לפוארטו ואראס. לינה בפוארטו ווארס

 

יום 8 – פוארטו ואראס

רכב שכור:
מומלץ סיור בפוארטו מונט (Puerto Montt) שיושבה בידי מתיישבים גרמניים באמצע המאה ה-19. אחת הערים החשובות ביותר בדרום צ'ילה. יש בה אדריכלות האופיינית למרכז אירופה, עם רעפים, גגות משופעים ומרפסות מעוטרות, וקתדרלה מעצי סקוויה בכיכר המרכזית, שהיא המבנה העתיק ביותר בה, משנת 1856. כדאי לבקר באנחלמו (Angelmó), שוק מרהיב למלאכות יד, וגם דגים ופירות-ים נהדרים.
אחר הצהרים מומלץ לצאת בנסיעה דרך החוף הצפוני של שאגם יאנקיאוה (Llanquihue), הנהר פסקדו (Pescado), פוארטו ארטור (Puerto Arthur) למרגלות ההר געש אוסורנו (Volcan Osorno). אפשר להתחיל את העלייה עד אתר הסקי (La Burbuja) בגובה של 1700 מ'. ניתן לעלות חלק של כ750 מ' הרכבל. (כ10 דקות). לינה בפוארטו ווארס

 

יום 9 – פוארטו ווארס – פוארטו מונט – פונטה ארנס – פוארטו נטאלס

החזרת רכב בשדה התעופה לטיסה לפונטה ארנס. הגעה והעברה לפוארטו נטאלס ללינה, לינה בפוארטו נטאלס

 

יום 10 – פארק טורס דל פיינה (Torres del Paine)

יציאה מפוארטו נטאלס אל הפארק הלאומי טורס דל פיינה, אחד הפארקים הידועים ביותר בעולם. נוסף על עמודי הגרניט העצומים ממנו נלקח שמו של הפארק (טורס=עמודים) הפארק שופע לגונות, מפלים, אגמים, יערות, קרחונים ובעלי חיים רבים כגון גואנקו, ננדו, שועלים, קונדורים, פלמינגו ועוד. בטיול מבקרים במפל הגדול, אגם גריי (כולל תצפית על הקרחון) ועוד. בדרך אל הפארק עצירה במערת מילודון בה נמצאו שרידי חיים מלפני 12,000 שנה. לינה בשמורה. לינה בשמורת טורס דל פיינה

 

יום 11 – פארק טורס דל פיינה (Torres del Paine) - פוארטו נטאלס

יום נוסף של טיול מודרך בתוך הפארק, הכולל הליכות קצרות ותצפיות בנופי עוצרי נשימה.
אחר הצהרים העברה לפוארטו נטאלס ללינה. לינה בפוארטו נטאלס

 

יום 12 – פוארטו נטאלס – קלפטה

העברה לאל קלפטה (El Calafate).
אחה"צ נצא לטיול ברכבי 4X4 לעבר מרפסת טבעית שבה תוכלו ליהנות מנוף פנורמי מדהים של העיר והחלק המזרחי של אגם ארחנטינו. אם יתמזל מזלכם, תוכלו לראות קונדורים במעופם. בתום הטיול, תוסעו חזרה למלון . (סיור מאורגן מקומי). לינה בקלפטה.

 

יום 13 – שייט קרחונים

נסיעה מקלאפטה אל פוארטו בנדרה ומשם שייט בספינה לזרועו הצפונית של אגם ארחנטינו. הנוף באזור עוצב במהלך הפשרת הקרחונים העצומים שגלשו מרכס האנדים אל האוקיינוס האטלנטי. השייט הוא בין גושי הקרח של קרחון אופסלה, הקרחון הגדול ביותר בדרום אמריקה, ולאחר מכן סיור רגלי לחוף אגם אונלי (בהתאם לתנאי השייט והעגינה ביום זה) בקצה עמק קרחוני נוסף, בו צפים גושי קרח שניתקו מהקרחון הענק. חזרה ללינה בקלאפטה. לינה בקלפטה.

 

יום 14 – קרחון פריטו מורנו

יציאה בנסיעה לאורך אגם ארחנטינו אל קרחון פריטו מורנו הנמצא במרחק 78 ק"מ מקלאפטה. פריטו מורנו הינו מהיפים בקרחוני פארק לוס גלסייראס שבפטגוניה. הקרחון גולש וחוצה את האגם לשניים. הקרחון העצום והרב גוני מתנשא לגובה של כ-60 מ' וגושי קרח נסדקים, המתנפצים ונופלים ברעש עז למים, העניקו לו את השם "הקרחון המתנפץ". לינה בקלפטה.

 

יום 15 – קלפטה - בואנוס איירס

העברה פרטית לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. הגעה והעברה למלון. המשך יום חופשי בעיר.
בערב נצא למופע טנגו הכוללת ארוחת ערב. לינה בבואנוס איירס.

 

יום 16 – בואנוס איירס

בשעות הבוקר נצא לסיור מודרך (כ4 שעות) בעיר. נבקר בכמה מאתריה המפורסמים ביותר של העיר המרהיבה : כיכר מאי, בניין הקונגרס, ארמון הנשיאות (הבית הוורוד), הקתדרלה, בניין העירייה, תיאטרון קולון (מהמפורסמים שבבתי האופרה בעולם). הסיור ממשיך לרובע סן טלמו, ערש הולדתו של ריקוד הטנגו ומשם לרובע לה בוקה הידוע בבתיו הצבעוניים. לאחר ביקור ברובע פלרמו האופנתי המשך לריקולטה, האקסקלוסיבי שברובעי העיר. סיום הסיור בבית המלון. לינה בבואנוס איירס

 

יום 17 – איגואסו – הצד הארגנטינאי

העברה לשדה התעופה לטיסה לאיגואסו.
נצא לטיול בצד הארגנטיני של המפלים, שהוכרזו על ידי אונסק"ו כבעלי חשיבות עולמית. נטייל בשבילים, שמהם יש מבט מרהיב וקרוב על המפלים בלב יער הגשם, בין השרכים, הסחלבים, הבגוניות, הציפורים והפרפרים. בהתאם לתנאי מזג האוויר נערך ביקור במפל "לוע השטן" וכן במפלי סן מרטין. המשך נסיעה לצד הברזילאי. לינה באיגואסו.

 

יום 18 – מפלי האיגואסו – הצד הברזילאי – פארק ציפורים – סכר איטאיפו

ביקור בפארק הלאומי איגואסו מצידו הברזילאי לתצפית פנוראמית על המפלים. במקום ניתן לראות את הצמחייה הייחודית למקום וכן סוגים רבים של ציפורים אקזוטיות. ביקור בסכר איטאיפו, הנחשב לתחנה ההידרואלקטרית הגדולה בעולם ונמצא בבעלות משותפת של ברזיל ופרגוואי. בסכר עובדים 3,000 עובדים, 1,500 מכל אחת מהמדינות. הסכר סוכר את נהר פרנה ויוצר את אגם איטאיפו. טיול אל פארק הציפורים שבו מגוון עשיר של ציפורי בר וכן מיני זוחלים ומכרסמים. בפארק צמחייה טרופית, נחלים ומפלי מים. האטראקציות המרכזיות בפארק הן כלובי הענק עם הציפורים, אשר אליהם נכנסים המבקרים בפארק. בכלובים מינים רבים של טוקנים, פרפרים, יונקי דבש ותוכי ארה ענקיים. לינה באיגואסו

 

יום 19 – יציאה מאיגואסו

העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומיתלטיולים נוספים בארגנטינה וצ'ילה לחצו כאן

ליצירת קשר

* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha
למידע נוסף ניתן להתקשר לסיגל או שי  03-6915580 

 

 
 

עיצוב ובניית אתרים