לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול להודו וחבל רג'סטאן - 13 יום

 

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

הרפובליקה של הודו

בירה: ניו דלהי
תושבים: 72% הודו-ארים, 25% דראווידים, 3% אחרים
שפות: הינדו
דת: 80% הינדים, 14% מוסלמים, 3% נוצרים 2% סיקים, 7% בודהיסיטים
אקלים: העונה המומלצת: דרום הודו – נובמבר עד מרץ, צפון הודו – מאי עד ספטמבר, ראג'סטאן – ספטמבר עד מרץ
דרושה אשרה להודו

מתקפה כוללת על החושים ועל כל מה שחשבתם שאתם יודעים על החיים:
צפו לבלתי צפוי, לא חשוב עד כמה אתם מוכנים להשתחרר מהכבלים התרבותיים שלכם ולוותר על ההנאה שבשימוש בנייר טאלט, הודו עדיין תצליח לזעזע אתכם בגודלה.
בקולניות שלה ובמגוון האינסופי שבה, שום דבר בהודו לא יראה בדיוק כפי שציפיתם והדבר היחידי שאתם יכולים לצפות לו בבטחה הוא שהבלתי צפי יופיע בפניכם בצורות רבות ושונות.
הודו היא נייר הלקמוס של מטיילים רבים, לפיה הם בוחנים את יכולת ההסתדרות שלהם עם המזרח בכלל ויש מבקרים שאין שמח מהם כשמגיע היום לעלות על המטוס הביתה או ליעד הבא.
עם זאת אם אתם נהנים לשקוע בתורות סבוכות על מהות החיים והיקום, מתמוגגים ממתקפה כוללת על כל החושים וחיים בשלום עם האבסורד, הרי שהודו היא אחת הדרמות המורכבות והמרתקות ביותר המועלות על במת העולם.

מסלול הטיול

יום 1- דלהי

נחיתה בדלהי והעברה לבית המלון.
בצהריים יציאה לסיור בדלהי הישנה והחדשה.
ניו דלהי – בירת הודו, אשר מורכבת משבע ערים קדומות אשר חברו לאחת, כאשר הקדומה מכולם הוקמה עוד במאה ה -11. ביקור ב QUTAB MINAR מגדל אבן גבוה מהמאה ה – 12. קברו של השליט המונגולי הומאיון, בית הנשיאים, הפרלמנט, שער הודו, CONNAUGHT PLACE. סיור בדלהי הישנה מהמאה ה – 17 יכלול ביקור ב JAMA MASGID המסגד הגדול בהודו, RAJGHAT MEMORIAL – קברו של אבי האומה ההודית מהטמה גנדי.

India
India2
North_India_Himalaya
North_India1
North_India2
Rajastan2
Rajasthan
Rajstan3
 

ניו דלהי 
בירת הודו, אשר מורכבת משבע ערים קדומות אשר חברו לאחת, כאשר הקדומה מכולם הוקמה עוד במאה ה -11. ביקור ב QUTAB MINAR מגדל אבן גבוה מהמאה ה – 12. קברו של השליט המונגולי הומאיון, בית הנשיאים, הפרלמנט, שער הודו, CONNAUGHT PLACE. סיור בדלהי הישנה מהמאה ה – 17 יכלול ביקור ב JAMA MASGID המסגד הגדול בהודו, RAJGHAT MEMORIAL – קברו של אבי האומה ההודית מהטמה גנדי.

יום 2 - דלהי - מנדאווה

ארוחת בוקר במלון, יציאה לכיוון מנדאווה (כ – 6 שעות), עם ההגעה העברה לבית המלון. אחרי הצהריים יציאה לסיור בעיירה מנדאווה. מנדאווה שוכנת בין החולות ומרחוק היא נראית כחזיון תעתועים מדברי. סיור ברחובות העיירה בה סוחרים עשירים בנו את בתי ההאוולי שלהם, המעוטרים בציורי פרסקו מפורטים ואת חצרותיהם הצבועות בדוגמאות מסובכות.


יום 3 - מנדאווה – ביקאנר

אחרי ארוחת הבוקר נסיעה לביקאנר (כ – 5.5 שעות). עם ההגעה העברה לבית המלון.
אחרי הצהריים ביקור בעיר ביקאנר, העיר ביקאנר נוסדה בסוף המאה ה – 15 ע"י BIKAJI RAO בעיר ישנו מבצר גדול מהמאה ה – 16 המכיל ארמונות ומקדשים עתיקים ומוזיאון המכיל בין השאר פסלים מתקופת גופטה ומיניאטורות ראג'פוטיות.


יום 4 -ביקאנר – ג'איסלמר

אחרי ארוחת הבוקר נסיעה לג'איסלמר (כ – 7 שעות), בדרך ביקור במקדש DESHNOK. מקדש יפה זה בעל שערי הכסף, וקישוטי השיש מוקדש לעכברושים קדושים. מקדש זה רוחש בעכברושים קדושים אשר מטופלים ומואכלים מתוך אמונה כי הם מהווים אחד מגלגוליו של אדם קדוש.
המשך נסיעה לג'איסלמר עם ההגעה העברה לבית המלון.


יום 5 -ג'איסלמר

יום סיור מלא בג'איסלמר כולל ביקור בכפר SAM, ג'איסלמר – ביקור במבצר העיר אשר נבנה ע"י MEHARAWA JAISAL ב 1156. מבצר זה הינו השני העתיק ביותר בראג'סטן, ביקור ב JAI TEMPLE, מוזיאון עממי, בתי האוולי, הכפר SAM קבוצת דיונות חוליות נודדות הממוקמות כ – 50 ק"מ מג'איסלמר.
יציאה לרכיבת גמלים בדיונות המדבר ובערב צפייה בשקיעה המדברית המרהיבה.


יום 6 - ג'איסלמר – ג'ודפור

נסיעה לכיוון ג'ודפור (כ – 6 שעות), עם ההגעה העברה לבית המלון.
אחרי הצהריים יציאה לסיור בעיר ג'ודפור.
ג'ודפור הינה בירתה הקדומה של ממלכת MARWAR והיא מוקפת בחומת אבן בעלת 7 שערים, אשר מפרידה בינה לבין החולות המקיפים אותה. בעיר ישנו מבצר גדול ומרשים הניצב על גבעה סלעית, ובתוכו מספר ארמונות המכילים תכשיטים יקרים ואוסף של כלי נשק.
הסיור יכלול ביקור בארמונות המבצר, בבאזאר המקומי ונסיעה מסביב לעיר.


יום 7 - ג'ודפור – אודאיפור

נסיעה לאודאיפור, ובדרך עצירה בראנקפור.
ראנקפור – קומפלקס של מקדשים ג'יינים הממוקמים 90 ק"מ מאודאיפור אשר נבנו בסביבות שנת 1440. מקדשים אלו הינם דוגמא מובהקת לתרבות ולאדריכלות הג'יינית.
המקדשים השונים מורכבים מעמודים רבים אשר כל אחד מהם שונה זה מזה.
המשך נסיעה לאודאיפור. עם ההגעה העברה לבית המלון.


יום 8 - אודאיפור

בבוקר יציאה לסיור בעיר אודאיפור, ביקור בארמון העיר אשר ממוקם על הגדה המזרחית של אגם פיצ'ולה.
מקדש ג'אגדיש, מהמאה ה – 17 המוקדש לאל וישנו.
אגם FATEHSAGAR פארק האי נהרו JET FOUNTAIN, האנדרטה לכבוד הגיבור הגדול של מוואר – MAHARANA PRATAP. בערב ביקור  ב EKLINJI ו – NAGDA.
מקדש אקלינג'י ממוקם 22 ק"מ מאוד איפור, נבנה בשנת 734. המקדש הוא למעשה קומפלקס של 108 מקדשים, העשויים מאבן חול ושיש ומוקפים בחומה.
נגדה אוסף של מקדשים הינדים וג'יינים הממוקמים לא הרחק מאקלינג'י.
המקדשים קרויים על שם מייסדם NAGADITYA והם נחשבים מהמבנים העתיקים ביותר במוואר.


יום 9 - אודאיפור – פושקר

נסיעה לפושקר (כ – 6 שעות), עם ההגעה העברה לבית המלון.
אחרי הצהריים יציאה לסיור בפושקר, העיירה פושקר לקחה את שמה מאגם פושקר הקדוש, ובה נערך פסטיבל הגמלים השנתי של ראג'סטן.
צפייה בשקיעה המרהיבה הנצפית מהאגם.


יום 10 - פושקר – ג'ייפור

נסיעה של כ – 3 שעות לג'ייפור עם ההגעה העברה לבית המלון, אחרי הצהריים יציאה לסיור בעיר ג'איפור הכולל את ארמון העיר.
ארמון העיר, ארמון הרוחות ונק' תצפית.
ג'איפור הינה עיר הבירה של ראג'סטן, אשר נבנתה במאה  ה – 18.
ג'איפור מכונה "העיר הורודה" משום אבן החול הוורודה שממנה בנויים רבים מבנייני העיר.
במסגרת הסיור ביקור בארמון עיר של המהרג'ה, אשר ממוקם במרכז העיר כאשר גנים יפים מקיפים אותו.
ביקור בארמון הרוחות המאופיין במרפסותיו התלויות העשיות אבן חול ורודה.
ביקור בשוק העירוני שם ניתן לראות את אבני החן ושטיחי הצמר ששווקי ג'איפור ידועים בהם.


יום 11 - ג'ייפור

ביקור במבצר אמבר, וטיפוס למבצר על גבי פילים או ג'יפים.
המבצר המקורי נבנה במאה ה – 17 על ידי השליטים המקומיים, כשהוא ניצב על גבעה המשקיפה על האגם.
מגדליוו וכיפותיו של מבצר אמבר נראים כלקוחים מסיפור אגדות, היכלים המבצר מקושטים בלוחות עשויים בהט משובצים בצבעים עדינים.
העלייה אל מרומי המבצר היא על גבי גבו של פיל מקושט בקישוטים שונים, כפי שנהגו לעשות המהרג'ות של ימים עברו. לינה בג'איפור.


יום 12 - ג'ייפור – דלהי

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לדלהי ( כ – 5 שעות) עם ההגעה העברה לבית המלון. זמן חופשי בדלהי


יום 13 - דלהי

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסת המשך


המחיר כולל :

1.    בתי מלון ברמה של 3-4 כוכבים, כולם עם שרותים ומקלחת פרטיים וממוזגים
2.    ארוחת בוקר יומית
3.    ארוחות נוספות אם מצויין בתוכנית
4.    העברות וסיורים ברכב פרטי בכל עיר, הנסיעות מעיר לעיר בנסיעות הארוכות הינם עם נהג בלבד שמדבר קצת אנגלית
5.    מדריך מקומי דובר אנגלית בסיורים
6.    כניסות לאתרים
7.    קורן ממוזג ברכבות עם כסאות שמורים

המחיר אינו כולל :

1.    טיסות בינלאומיות וטיסות פנים
2.    אשרת כניסה להודו
3.    טיפים לנותני השרותים
4.    ביטוחים והוצאות אישיות

* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha


למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 


 
 

עיצוב ובניית אתרים