לפרטים נוספים התקשרו 03-6915580    טיול לויאטנם וקמבודיה - 17 יום

אקוודור כולל גלאפגוס 
14 יום
זהו מסלול טיול לדוגמא בלבד.
בעזרת המומחים של פולריס אפשר לבנות טיול לכל מטייל בהתאמה אישית
אקוודור 
בחלקה הצפון מערבי של דרום אמריקה, לחופו של האוקיינוס השקט, נמצאת אקוודור. המדינה משתרעת משני צדדיו של קו המשווה ומכאן בא לה גם שמה. נוסף על השטח שביבשת, כלולים בשטחה של אקוודור גם איי גלאפגוס הנמצאים במרחק של כ-1,000 ק"מ מערבית לה. 
איי גלאפגוס הם אומנם מוקד משיכת התיירים מספר אחד של המדינה, אולם באקוודור ישנם אתרי טבע ונוף נוספים שלא כדאי להחמיץ כמו הבירה קיטו, העיירה אוטבאלו, באניוס ועוד.
מסלול הטיול 
יום 1 – יום ג' - הגעה לקיטו 
אחר הצהרים הגעה לקיטו והעברה למלון.
לינה בקיטו  
יום 2 -  יום ד' - קיטו 
נצא לצי יום סיור בעיר הקולוניאלית המרשימה. החזית המגולפת של בניין הקונגרס, המציגה אירועים מההיסטוריה של המדינה, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות, הקתדרלה המרכזית וכנסיות נוספות. בסיום הסיור נצא מחוצה לה אל קו המשווה נבקר במוזיאון אמצע העולם, מקום בו שחוצה קו הרוחב 0 את אקוודור. 
לינה בקיטו  
יום 3 – יום ה' - קיטו - אוטובאלו
יציאה מקיטו לכיוון צפון וחציית העמקים הפוריים שמחוץ לבירה. לאחר מספר שעות נסיעה הגעה לאזור האגמים של אקוודור וליעדנו – העיירה אוטובאלו בה נערך אחד השווקים הצבעוניים והאוטנטיים ביותר בדרום אמריקה. עבור המקומיים השוק הוא לא רק מקום לקנות ולמכור בו אלא גם מקום מפגש. עבור המטיילים השוק הוא מקום להתקרב מעט אל המקומיים ולהתפעל מחפצי האמנות מעשי ידיהם. לאחר ארוחת צהריים בחווה מקומית ניתן לעבור בשוק העור של קוטקאצ'י. חזרה ללינה בקיטו.
לינה באוטבלו 
יום 4 – יום ו' - צ'אסקי אנטוואה -  אוטובאלו – קיטו
הזדמנות לנסוע במסלול רכבת הדואר שהחלה לפעול בראשית המאה העשרים וקישרה בין הרמה האנדינית שבצפון לבין החוף.המסלול, שאורכו 26 ק"מ מתחיל בגובה של 2,200 מ' ויורד עד 1,500 מעל פני הים – כל זאת בנסיעה של שעתיים. ארוחת צהריים בפרוייקט העצמה מקומי שמטרתו לשים את עמק סאלינס וסביבותיו על מפת התיירות.  
לינה בקיטו  
יום 5 – יום שבת - טיול ליער הגשם – שמורת מינדו (Mindo Cloud Forest)
זהו טיול חובה למתעניינים בצפרות וטבע מכיוון ששמורת יער מינדו היא בית ל-500 מיני ציפורים, ושוכנת במרחק שעתיים נסיעה בלבד מקיטו. אוהבי פרחים יתלהבו מהסחלבים הפורחים פרא בשמורה, וכן מהביקור בחוות הסחלבים וחוות הפרפרים, המפל הצלול שבשמורה ועוד. חזרה לקיטו.
לינה בקיטו  
יום 6 – יום א' - טיול יום להר הגעש אנטיסנה (Antizana)
כ-50 ק"מ דרומית מזרחית לקיטו מתנשא הר אנטיסנה המעניק את שמו לשמורה הסובבת אותו. גובה ההר הוא 5753 מ' – הרביעי בגובהו באקוודור. בהר מקננים הקונדורים – הציפורים המפורסמות ביותר של דרום אמריקה. בשמורה גם לגונות צלולות, סוגים שונים של צמחייה ונופים מרהיבים, על רקע הפסגות מכוסות שלג עד. ארוחת צהריים ארוזה כלולה במחיר. בסיום היום חזרה למלון בקיטו.
לינה בקיטו  
יום 7 – יום ב' - קיטו – קוטופאקסי - בניוס
נסיעה לאורך הכביש הנופי הפאן-אמריקני עד לשסקאי. כניסה לפארק הלאומי ונסיעה לאורך שדות הלבה עד להר הגעש השני בגובהו, והפעיל עדיין, באקוודור – קוטופקסי. אחר הצהרים נסיעה לכיוון באניוס דרך נוף מפלים ויער עננים של רכס האנדים. לינה בבאניוס, הידועה כמרכז עליה לרגל.
לינה באזור בניוס .  
יום 8 – יום ג' - בניוס - קיטו
חצי יום טיול רגלי בעיר או סביבותיה, כמו למשל למפל מדף השטן הנמצא במרחק 17 ק"מ מהעיר. מומלץ לטעום את המיצים המיוחדים הנסחטים מהפירות המקומיים ובהם ידועה העיר. לאחר ארוחת צהריים הזדמנות לפגוש באנשי המקום בני שבט סלאסאקס – ונסיעה חזרה אל קיטו. 
לינה בקיטו 
יום 9 - יום ד' - קיטו – גלאפגוס
העברה (shuttle) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס.
איי גלפאגוס 
איי גלפאגוס הם, מאז שנת 1959, חלק ממערכת הפארקים הלאומיים של אקוודור, למרות שהם נמצאים כ-1000 ק"מ מערבית ליבשת. האיים הגעשיים, שחלקם עדיין פעילים, הם בית למגוון גדול של צמחים, ציפורים ויונקים, חלקם ייחודיים למקום.  זהו המקום בו פיתח צ'רלס דרווין את תיאוריית מוצא המינים שלו. ארכיפלג האיים כולל כ-16 איים מרכזיים, שישה איים קטנים יותר, וכ-10 סלעים ואיונים קטנים.
הסיור באיים נערך בשייט, לפי מסלול קבוע מראש. ההגעה אליהם מהיבשה (קיטו או גואייקיל) נעשית בטיסה אל שדה התעופה בלטרה הנמצא באחד האיים. הירידה אל החוף, המתבצעת פעמיים ביום באמצעות סירות המורדות אל המים מתוך כלי השייט העוגנים מול החוף, מלווה בהדרכה מקצועית.
רוב ספינות הטיול יוצאות מהאי סנטה קרוז (Santa Cruz Island) שלידו נמצא שדה התעופה בלטרה (Baltra) . לאיים רבים אין אפשרות לרדת כלל. סוגי הספינות נעים בין ספינות מפרש איטיות ועד יאכטות פאר. כל מטייל מתאים לעצמו את סוג הסיור המתאים לו.
אנו מציעים את הספינה M/V GALAPAGOS LEGEND  ו – M/Y CORAL 1 או
 CORAL 2(יאכטות).
ספינת המסע גלאפאגוס לג'נד 
הלג'נד מציעה את כל הנוחיות של ספינת שייט, אולם היא קטנה מספיק כדי להעניק את החוויה האינטימית הנדרשת במפגש עם הטבע. בשנת 2001 שופצה הספינה לחלוטין, 1800 מטר רבוע של שטחים ציבוריים עומדים לרשות הנוסעים. לספינה ארבעה סיפונים שעליהם: גשר, מרפסת שמש, גשר תצפית, בריכת שחייה, בר, מסעדה, חדר מוזיקה, אודיטוריום, פינת ילדים, פינת שחמט, ספריה, חנות, קבלה, חדר מדריכים, חדר אוכל, בר פנימי וחדר שרות רפואי. 
בספינה 54 תאים שבכולם מיזוג אוויר, חדר רחצה פרטי עם מים חמים וקרים, מייבש שיער, טלוויזיה, כספת, מוזיקת רקע, טלפון בין התאים, שטיח מקיר לקיר.
בספינה 6 סוגי תאים:
סטנדרט פלוס  - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה ואוקייאנוס – ( Earth & Sea deck)
ג'וניור סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
לג'נד סוויט - בחלק החיצוני של הספינה על סיפון אדמה (Earth deck)
בלקוני סוויט – בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
בלקוני סוויט פלוס (רק קבינה אחת) -  בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
גלפאגוס בלקוני (רק קבינה אחת) - בחלק החיצוני של הספינה על מרפסת הירח (Moon deck)
שייט של 3 לילות: מיום ב' עד יום ה'
שייט של 4 לילות: מיום ה' עד יום ב' 
שייט של 7 לילות: מיום ב' עד יום ב' או מיום ה' עד יום ה' 
יום 10- יום ה' - קיטו – גלאפגוס
העברה (מאורגנת) לשדה התעופה לטיסה לגלפגוס. עלייה לספינה M/V Galapagos Legend.
ימים 10- 14 - יום ה' – ב'  איי גלאפגוס
מסלול השייט באיי גלפאגוס עשוי להשתנות. להלן כמה מהאיים שכלולים בביקור.
באלטרה (שדה התעופה)
אי קטן צפונית לאי המרכזי סנטה קרוז בסמוך למרכז הארכיפלג, ששימש כבסיס צבאי של ארצות הברית בזמן מלחמת העולם השנייה. האי קטן ושטוח והאקלים בו צחיח.
ברטולומה 
איון וולקני הממוקם מזרחית לאי סנטיאגו. זהו אחד מהצעירים שבאיי הארכיפלג. מהנקודה הגבוהה ביותר באי (114 מ') ניתן לצפות, מעבר למפרץ סוליבן, אל איי הארכיפלג. האי הוא ביתם של פינגווינים גלאפאגוס ובין החודשים ינואר למרץ צבי הים מגיעים לחופיו כדי להטיל את ביציהם. נופיו של האי מזכירים את נופי הירח. 
איזבלה 
האי הגדול ביותר בארכיפלג, ששטחו 4599 קמ"ר נקרא על שמה של איזבלה מלכת ספרד. האי מורכב משישה הרי געש שהתמזגו יחד, חלקם עדיין פעילים. הוולקן וולף הוא הגבוה ביותר בארכיפלג – 1707 מ' גובהו. בצפון מזרח האי נמצא וולקן אקוודור שגובהו 610 מ' והוא מגיע עד לים ויוצר נקודת צלילה מצוינת בפונטה ויסנטה רוקה. מדרום לפונטה טורטוגה, היכן שספינות נהגו לעגון בעבר, יורדים מהספינה להליכה של כ-2 ק"מ אל וולקן דרווין שלידו ניתן לפגוש פינגווינים וקורמורנים. מפרץ אורבינה נמצא בחוף המערבי של האי, הוא חלק ממישור שנוצר מהתפרצות הר געש ב-1954. זהו מקום לצפות בלטאות הימיות המפורסמות של הגלאפאגוס כמו גם בדגים וצבי ים. 
ג'נובזה
בצפון הארכיפלג, נקרא גם אי המגדל. מספר גדול של ציפורים מקננות במפרץ דרווין שבאי. 
פרננדינה 
אחד מהפעילים והמרשימים שבהרי הגעש באזור. האי, ששטחו 642 קמ"ר, הוא אחד מהצעירים והמערביים שבאיי הארכיפלג. פונטה אספינוזה ומכתש טאגוס מפורסמים בריכוז הגדול של איגואנות ימיות וזאבי מים המתרכזים בהם. בהליכה על מישורי הלבה של האי ניתן לראות גם קקטוסים ייחודיים לגלפאגוס. 
סן סלבדור 
הפלגה במפרץ ג'יימס אל פוארטו אגס, אחד המקומות המעניינים באיים. הליכה על חופי החול השחור למפגש עם מגוון גדול של בעלי חיים: איגואנות, סרטנים, אריות ים. למי שצולל במקום יש אפשרות לפגוש בכרישים, תמנונים ועוד. במעמקי האי מתנשא וולקן הסוכר וסביבו זוחלים וציפורים מקומיים.  
רבידה 
אי ששטחו 5 קמ"ר וגובהו המרבי 367 מטרים. הוא נקרא על שם המנזר שבו השאיר קולומבוס את בנו לפני המסע ליבשת אמריקה. באי חיים בעיקר מיני עופות, כמו שקנאים, פלמינגו וסולות שמקננים שם וכן אריות ים וצדפות. 
סנטה קרוז 
באי זה, ששטחו 986 קמ"ר, ממוקמת תחנת המחקר צ'רלס דרווין. האי הוא מרכז החקר והשימור של הארכיפלג. באי חיים 11 סוגים של צבי ענק ויש בו מגוון גדול של צמחים. הסיור באי כולל הליכה אל לוע הר הגעש כדי לצפות בציפורים אותן חקר דרווין.     
אספניולה 
נוסף על גייזר ימי המתפרץ לגובה של 29 מ' ניתן לראות באי מושבה גדולה של אריות ים וכן ברווזי גלאפגוס ייחודיים. 
סן קריסטובל 
בירת איי הגלאפאגוס. באי חיים פריגטות, אריות ים, צבי ענק, סולות כחולות ואדומות רגל, איגואנות ימיות, דולפינים ושחפים. מקווה המים המתוקים הגדול ביותר באיים, El Junco, נמצא על אי זה. 
צפון סימור 
אי קטן צפונית לבאלטרה. באי אוכלוסייה מגוונת של בעלי חיים ובמיוחד ציפורים מסוגים שונים.  
דרום פלאסה
האי הקטן ביותר בארכיפלג, מקום לראות בו את הצמחייה המקומית. 
פלוראנה
אי ששטחו 173 קילומטרים רבועים, וגובהו המרבי 640 מטרים. מהראשונים באיי הארכיפלג בהם התיישבו בני אדם, ולכן ההיסטוריה האנושית שבו עשירה יותר מבאיים אחרים. באי מקננים פלמינגו ורודות וצבי ים ירוקים.
סנטה פה 
 אי ששטחו 24 קילומטרים רבועים שניתן למצוא בו צורות חיים ייחודיות: יער של קקטוסים מהסוג צבר, שחפים, יסעורים ומספר מיני איגואנות.
התוכנית כוללת
בתי מלון על פי המפורט.
תחבורה: רכב ממוזג עם נהג / מדריך.
ארוחות בוקר לכל אורך הטיול, כלכלה מלאה בשייט בגלפאגוס. 
כניסות לכל האתרים המצוינים בתכנית.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
5 ימים/4 לילות חבילה בגלפאגוס (מתומחר בנפרד)
התוכנית אינה כוללת
טיסות בינלאומיות ופנימיות ומיסי הנמל והדלק שלהם (מפורט בנפרד)
תשר לנותני השירותים בחו"ל.
הוצאות אישיות (טלפון, קניות, וכיו"ב).
כניסות לאתרים אשר אינם מצוינים בתוכנית.  
ביטוח רפואי ומטען.
למידע נוסף ניתן להתקשר לאריאל ברונשטיין לטלפון מספר 03-6915580 – שלוחה 114

טיול לקמבודיה

 ויאטנם אחת המדינות היפות ביותר בדרום מזרח אסיה.

מציעה למטייל נוף הררי איזור המיעוטים בסאפא, דלתת המקונג והוא צ'י מין סיטי, חופים יפהפיים, מקדשים, מבנים עתיקים, גסטרונומיה נהדרת. בנוסף לכך היא מציעה תחושה חז'קה של היסטוריה ומאבק, על אף ההיסטוריה הקשה של המדינה התושבים ידידותיים ומסבירי פנים, חמים ושלווי נפש.

אקלים:

דרום: העונה הגשומה מאי – נובמבר, העונה היבשה דצמבר – אפריל.
העונה החמה והלחה ביותר בין סוף פברואר – מאי
אזור החוף המרכזי – העונה היבשה בין יוני – אוקטובר
צפון – חורף קריר ורטוב נובמבר – אפריל וקיץ חם בין מאי לאוקטובר

מסלול הטיול

יום 1 - האנוי 

עם הנחיתה יחכה לכם מדריך מקומי דובר אנגלית וייקח אתכם למלון. העברה לבית המלון. לינה בהאנוי

יום 2 - האנוי – האלונג ביי

ארוחת בוקר במלון, נסיעה לכיוון האלונג ביי הקסומה, עלייה לסירה מסורתית מעץ לשייט של כ – 4 שעות בהאלונג ביי דרך גבעות היוצאות מתוך המים באווירה מיסטית. נעבור דרך כל מיני איים קטנים ונעצור לביקור במערת נטיפים יפיפייה.
במידה ומזג האוויר יהייה נעים תוכלו להנות משחייה במפרץ טונקין.
לאחר מכן תהנו מארוחת צהריים מאכלי ים.
ארוחת ערב בספינה. לינה בספינה מסורתית עם תיירים נוספים

יום 3 - האלונג ביי – האנוי - סאפא

ארוחת בוקר בספינה, המשך שייט במפרץ האלונג ובשעות הצהריים נסיעה להאנוי, בדרך חזרה אפשרי לעצור בכפרים אשר המקומיים מתמחים בהכנת כלים מקרמיקה. תוכלו לעשות סיור רגלי ולבקר בבתים של המקומיים ולראותם בעבודה.
עם ההגעה העברה למלון 3 כוכבים לכמה שעות מנוחה עד הנסיעה לילה לסאפא.
הרכבת יוצאת בסביבות השעה 21:00.לינה ברכבת, נסיעה של כ – 10 שעות בתאים פרטיים או משותפים 4 מיטות בתא.
יש שמיכות בקבוק מים מינרלים וחטיף, אין שרותים פרטיים בתא.
המדריך נוסע אתכם ברכבת ואתכם בסאפא.

קובץ המסלול

מידע למטייל

ליצירת קשר
6
5
4
3
2
1
 

יום 4 - סאפא

הגעה מוקדם בבוקר והעברה לבית המלון לארוחת בוקר והשארת המזוודות במלון.
סאפא הינה ביתם של מיעוטים רבים כמו H'MONG , FLOWER H'MONG, RED DAO, ועוד. הם מאד חביבים ומסבירי פנים לפעמים אפילו מצחיקים. תבקרו גם בבית של מקומיים ותראו איך הם חיים על ההרים.
יום שלם טיול באזור הכפרים של עמק סאפא, נסיעה לאזור לאו קאי והליכה של בערך 2 ק"מ בין שדות האורז והטרסות בנוף קסום. נעבור בין הבתים של המונג השחור והמשך לכפר נוסף TA VAN, כ 2 ק"מ נוספים והגעה למיעוט נוסף ה GIAY. והרד זאו. המשך היום הליכה בתוך יער במבוקר של אזור GIANG TA CHAI, חלק זה של האזור הינו בין היפים שתראו הליכה בין המיעוטים והצבעוניות המדהימה של האזור. הנהג יחכה לכם במקום מסויים שתקבעו וכך תוכלו ללכת להנאתכם, הנהג יאסוף אתכם והעברה לבית המלון. לינה בסאפא


יום 5 - סאפא – באק אה

ארוחת בוקר במלון, ביום זה ניסע לשוק הגדול בבאק אה המתקיים בימי ראשון, אל השוק מגיעים המיעוטים מכל הכפרים וזה שוק צבעוני מאד, בדים, בגדים ירקות פרות ועוד...
אחר הצהריים נסיעה של כחצי שעה ועצירה בדרך להליכה קלה לכפר TRUNG DO בני מיעוטים תאילנדים. הכפרים שלהם תמיד נמצאים בהרים, כל כפר מונה כ 15-20 בתים והם בנויים על כולנסאות.
תוכלו לראות איך הם מגדלים את האורז.
נעצור לביקור בבית תאילנדי מסורתי להפסקת תה.
לאחר מכן נצא בשייט על הנהר ותוכלו להנות מנוף יפייפה של האזור , השייט מסתיים ב COC LY. העברה חזרה לסאפא.


יום 6 - סאפא - האנוי

ארוחת בוקר במלון, יציאה בנסיעה לכיוון ההר HAM RONG לתצפית על כל האזור ועל סאפא, משם נמשיך לביקור במפלי THAC TIEN ואחר הצהריים נסיעה לכפר CAT CAT נטייל בין הבתים של המקומיים ותוכלו להכיר עוד מיעוט של האזור.
אנשי השבטים הם מאד חביבים ומצחיקים.
העברה למלון פשוט לכמה שעות מנוחה לפני נסיעת לילה ברכבת.
בשעות הערב העברה לתחנת רכבת ונסיעת לילה להאנוי. לינה ברכבת


יום 7 - האנוי

הגעה מאד מוקדמת להאנוי בסביבות השעה 04:30, הנהג ייקח אתכם לראות את שוק הפרחים הנפתח מוקדם בבוקר ולראות את הוייאטנמים המשכימים קום לטאי צ'י מסביב לאגם.
העברה לארוחת בוקר בבית המלון.
היום נסייר בעיר המיוחדת האנוי, קודם כל תתרגלו לכמות הטוסטוסים שעוברים בדקה ותיזהרו כאשר אתם חוצים את הכביש.
נשוטט בשווקים של האנוי, ביקור במקדש הספרות והמשך לבית הסוהר הילטון. לאחר מכן נסיעה כשעה על גבי ריקשה, בצורה זו תוכלו לחוות את החיים בהאנוי ולראות את העיר עצמה חוויה מעניינת.
בסוף הסיור תוכלו להסתובב ברובע העתיק להנות מהחנויות של העתיקות ומאווירת העיר העתיקה.
יש הרבה מסעדות נחמדות בעיר העתיקה.
בשעות הערב העברה לאולם בו יש את המופע המסורתי של בובות המים. לינה בהאנוי


יום 8 - האנוי - הואה

ארוחת בוקר במלון, ביקור במוזילאום הו צ'י מין (סגור בימי שני לכן הביקור ביום הזה), ביקור בפגודות ובפגודת TRAN QUOC המשך לסיור במוזיאון האתני של האנוי.
העברה לנמל התעופה לטיסה שיוצאת בשעה 11:50 נחיתה בהואה 13:00.
עם הנחיתה מפגש עם המדריך המקומי והעברה לבית המלון.
הואה שימשה כבירת ויאטנם בשנים 1802 עד 1945 והיום מהווה את אחד המרכזים התרבותיים הדתיים של ויאטנם. לינה בהואה

יום 9 - הואה

ארוחת בוקר במלון, נסיעה לפגודת שבעת המפלסים על נהר הבושם עד שנגיע לפגודה.
תהנו מהנופים היפים ומחיי המקומיים על הנהר.
המשך בנסיעה לכיוון המוזילאום מין מאנג ובדרך נבקר בכמה כפרים לראות איך מכינים כובעים והכנת קטורות. ביקור בשוק המקומי DONG BA.
חזרה למלון למנוחה.
בשעות הערב יציאה לארוחת ערב במסעדה מקומית המלווה במוסיקה מקומית אוטנטית. לינה בהואה.

יום 10 - הואה – דאננג – הו היאן

ארוחת בוקר במלון, נסיעה לכיוון דאננג דרך HAI VAN PASS וביקור במוזיאון צ'אם ובו מוצגים אוספים רבים מתקופת CHAMPA. ביקור כולל הר המראבל (הר השיש) הליכה קלה במקום ועליה לתצפית.
הו היאן עיר החייטים והסנדלרים, העיר העתיקה הינה המרכז התיירותי ובו מסעדות רבות וחנויות מעניינות, בתים ישנים ומשופצים חלקם הפכו לבתי מלון.
בתום הסיור נמשיך בנסיעה ונעצור בדרך במסעדה מקומית  כאן תהנו משיעור בישול על ידי השם המקומי. השיעור בישול הינו כשעה ורבע בערך.
השף ידגים מהבישולים המקומיים של הו היאן ובכלל ויאטנם ותוכלו להתנסות גם בחלק מהכנות וכמובן לטעום אחר כך.
העברה לבית המלון לינה בהו היאן

יום 11 - הו היאן

ארוחת בוקר במלון, איסוף מבית המלון ונסיעה לסיור בעיר העתיקה, ביקור בנמל של הו היאן, הליכה נעימה בעיר העתיקה ובנמל כולל ביקור במקדש היפני ובפגודת FUK KIEN. (שוק הדגים כבר לא קיים).
הגעה לבית מלאכה לעששיות צבעוניות, כאן תוכלו לראות איך מכינים את העששיות וגם להכין אחת לעצמכם.
המשך לשייט על הנהר (השייט כ – 45-60  דקות ופרטי) עצירה בדרך בכפר אשר בו מכינים כלים מקרמיקה ושטיחים, לאחר מכן זמן חופשי לשוטט בעיר העתיקה או נסיעה לחוף הים איך שתרצו. לינה בהו היאן


יום 12 - הו היאן – דאננג – הו צ'י מין סיטי

ארוחת בוקר במלון, העברה לנמל התעופה וטיסה בשעה 09:30, נחיתה בסייגון בשעה 10:40, מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון להשאיר את הציוד.
הו צ'י מין סיטי היא אחת הערים המאוכלסות ביותר בעולם, עיר ססגונית, צבעונית שופעת ריקשות ואופנועים, צריך לעבור בזהירות את הכבישים גם בהאנוי.
סיור בעיר ביקור בכנסיית נוטרדם, הקתדרלה, הארמון הנשיאותי, מקדשים, צ'יינה טאון וביקור בשווקים המקומיים.
מלון דה וילה, בית האופרה, בניין הדואר.
אחר הצהריים ביקור במוזיאון המלחמה בפגודת TIEN HAU שוק TAY בסוף היום ביקור במפעל וחנות לייצור כלי פורצלן. לינה בהו צ'י מין סיטי


יום 13 - הו צ'י מין סיטי

ארוחת בוקר במלון, נסיעה ל TAY NINH למקדש הקאו דאי, דת הקאו דאי מחברת בין דתות מן המזרח ומערב בערבוביה מסחררת של צבעים, תפילות , נזירים ונזירות. דת המשלבת את הדתות נצרות, בודהיזם וקונפוציוניזם. תוכלו לצפות בטכס התפילה מרשים מאד.
לאחר מכן המשך נסיעה לאתר של מחילות קו צ'י כאן היו מאות מחילות תת קרקעיות אשר שימשו את לוחמי הוויטקונג מרתק אך למי שסובל מקלסטרופוביה תהייה בעייה הכנס עמוק מידי.
בדרך לשם בהתאם למזג האוויר יהיה אפשרי לבקר בכפר בו מכינים נייר אורז.
אחר הצהריים חזרה להו צ'י מין סיטי. לינה בהו צ'י מין סיטי


יום 14 - הו צ'י מין סיטי – קאנטו דלתת המקונג

ארוחת בוקר במלון, יציאה לכיוון דלתת המקונג, עם ההגעה עליה על סירת סאמפן לסיור בנהר המקונג, שייט בסירה גדולה יותר ואז עוברים לסירות קטנות יותר ארוכות זנב אשר עוברות בין תעלות הנהר, תוכלו לראות את חיי המקומיים חוויה מדהימה.
ביקור במפעל לייצור סוכריות מהקוקוס ולראות את כל התהליך. המשך שייט בתעלות ולהנות מהנוף מסביב, ירידה מהסירה והליכה יבן הבתים של המקומיים ותוכלו לטעום מהפירות הטרופיים של המקום.
עליה על אופנוע או ריקשה שיקחו אתכם למסעדה מקומית לארוחת צהריים.
אחר הצהריים הגעה לעיר קאנטו הגדולה בדלתת המקונג. לינה בעיר


יום 15 - הו צ'י מין סיטי – סיאם ריפ

ארוחת בוקר במלון, בשעות הבוקר נעלה שוב על סירות סאמפן ארוכות זנב לשייט בין התעלות וביקור בשוק הצף של המקונג, המשך לגן הפירות בו מגדלים כל מיני פירות של המקום וביקור בבית עתיק מלפני 100 שנה. תוכלו לראות את חיי המקומיים על הנהר ונסיעה חזרה להו צ'י מין סיטי.
העברה לנמל התעופה טיסה לסיאם ריפ בשעות הערב.
עם הנחיתה מפגש עם הנציג המקומי והעברה לבית המלון. לינה בסיאם ריפ


יום 16 - סיאם ריפ

ארוחת בוקר במלון, לאחר ארוחת הבוקר נבקר באתר העתיק של אנגקור טום, אתר ענק ומרתק של ארכיטקטורה עם מקדשים עתיקים במרכז.
הרים אלו היו מוקפים ב 54 מגדלים ועדיין חלק עומדים שלמים. מכיוון שבשעות הצהריים מאד חם ממשיכים את הסיור אחר הצהריים.
אחר הצהריים נסיעה לחלק אחר של האתר השייך אל וישום, הליכה בין המקדשים ובסוף עליה והגעה לראות את השקיעה המדהימה.
ארוחת ערב ומופע פולקלור במסעדה מקומית. לינה בסיאם ריפ


יום 17 - סיאם ריפ

ארוחת בוקר במלון, איסוף מבית המלון לכפר CHONG KNEAS , רוב האנשים החיים כאן הם עוסקים בדייג.
נעלה על סירות קטנות ושייט על האגם לראות את הבתים הצפים הבנויים על כולנסאות. ביקור בכפרי הדייגים.
בדרך חזרה ביקור במקדשי אנגור ARTISAN ANGKOR חווה לייצור משי והשוק המקומי של סיאם ריפ לקניות אחרונות.
חזרה למלון עד להעברה לטיסה חזרה.


המחיר כולל :

1. בתי מלון על פי התוכנית או דומים, ביום האחרון בסאפא מלון לכמה שעות לפני הרכבת לילה ברמה של 2 כוכבים, כולל המלון לכמה שעות בהאנוי לפני הרכבת לילה.
2. ארוחות בוקר יומיות 3 ארוחות צהריים ו 4 ארוחות ערב במסעדות מקומיות
3. העברות וסיורים בהתאם לתכנית עם רכב פרטי  ממוזג ומדריך מקומי דובר אנגלית, בכל שדות התעופה יש לכם מדריך, השייט בתוכנית בהאלונג ביי הינו עם תיירים נוספים, דלתת המקונג בפרטי, סאפא נסיעה ברכבת המדריך נוסע אתכם לסאפא ברכבת לילה.
4. ברכבת התאים הינם ל – 4 נוסעים בתא, מקבלים שמיכות בקבוק מים וחטיף קטן.
5. דמי כניסה לאתרים הזכורים בתכנית, כולל שייט.
6. אשרה לויאטנם
7. טיסות פנימיות

המחיר אינו כולל :

1. טיסות בינלאומיות
2. טיפים לנותני השרותים כ 15-20$ למדריך ליום 6-7$ לנהג ליום תלוי בשימוש באותו היום
3. ביטוחים והוצאות אחרות
4. שתיה בארוחות וארוחות נוספות (ארוחות נוספות בין 6-15$ לאדם ליום )
5. מס יציאה מויאטנם ומקמבודיה
6. אשרת כניסה לקמבודיה 20$ לאדם + 2 תמונות פספורט ועוד 25$ + 2 תמונות פספורט בכניסה לויאטנם

כמו כן, חברת פולריס מונדי מציעה מבחר של טיולים בהתאמה אישית, למידע נוסף צרו קשר באתר
ליצירת קשר

* שם מלא: * אימייל: * טלפון:
Captcha

למידע נוסף ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6915580 


 
 

עיצוב ובניית אתרים